Bedava İnternet Paketi

Hafta Sonu Sınırsız Konuşma Bedava Dakika Kampanyası

09.09.2019
Hafta Sonu Sınırsız Konuşma Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma Kampanyası ile hazır kart aboneleri hafta sonu Turkcell’lilerle sınırsız ücretsiz konuşabiliyor. Turkcell uzun süredir bedava dakika kampanyası yapmıyordu. Her ne kadar genelde internete ihtiyaç olsa da, bazen hediye dakika kampanyalarına da gereksinim duyulmakta. Turkcell’liler bu kampanyaya katıldığında sınırsız konuşma hakkından faydalanabiliyor. Daha öncesinde BiP Uygulamasından görüşme yaparken internetinizden düşmeyecek bir kampanya da yapılmıştı.

Dakika gereksinimiz yoksa internet hediyelerine bakarak 10 GB’a kadar ücretsiz mobil internet alın. Yapmanız gereken tek şey Turkcell Bedava internet sayfasında yer alan kampanyalara katılmak.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma Kampanyası

30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyadan yalnızca Turkcell hazır kart sahipleri yararlanabiliyor. Ücretsiz verilecek olan sınırsız konuşma hakkı sadece yurt içi aramalarında geçerli olacaktır.

Turkcell bireysel Hazır Kart aboneleri 35 TL ve üzeri paket yüklemeleri halinde, 30 gün boyunca ek hiçbir ödeme yapmasına gerek kalmadan her Cumartesi ve Pazar günü Turkcell’lilerle sınırsız konuşma hediyesine sahip olurlar.

Turkcell Bedava Sınırsız Konuşma Hediyesi

Hediye PaketİçerikFiyat
Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma KampanyasıHafta Sonu Geçerli Turkcell’lilerle Sınırsız KonuşmaÜcretsiz

Bedava Dakika Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan faydalanmamk için 35 TL ve üzeri paket yükleyin.
  • Hediye dakikalarınız sadece hafta sonu geçerlidir.
  • 35 TL ve üzeri alınan paketin iptal edilmesi durumunda hediye edilen dakikalarda iptal olur.
  • Faturasız hatlar faydalanabilir.

Turkcell fırsatlarını kullanıp bedava internet alarak ücretsiz konuşabilirsiniz. Akıllı cihazınızda kullandığınız Whatsapp ve BiP gibi uygulamalar yardımı ile görüntülü ve sesli aramalar yapılabiliyor. Alacağınız ücretsiz internet paketleriyle bu uygulamaları kullanarak sevdikleriniz ile iletişime geçebileceğinizi unutmayın. Yukarıda bulunan Whatsapp butonunu kullanarak bu kampanyayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca Turkcell bedava dakika yazımızı da incelemeyi unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap