Bedava İnternet Paketi

Turkcell Haftalık Ek 1 GB İnternet Paketi

Turkcell Haftalık Ek 1 GB İnternet Paketi

Hepimizin en çok aldığı şeylerden biri de ek internet paketleridir, bunun sebebi genelde faturamız kesilmeden interneti bitirmiş olmamız. Turkcell Ek İnternet Paketleri arasında en çok alınan paket olma özelliğine sahip Haftalık 1 gb internet paketini dilerseniz sizlerde sadece 10 tl karşılığında alabilirsiniz. Paketin geçerlilik süresi 7 gün olacak şekilde hattınıza tanımlanacaktır. Paylaştığımız bedava internet paketlerinin aksine bu paket daha çok hediye kampanyaları kullanıp bitiren aboneler için alternatif olacak tipte bir pakettir. Paket tanıtımı şu şekilde; İnternete ihtiyacınız olduğunda rahatça internete kullanabilmeniz için, haftalık 1GB internet paketine sadece 10 tl karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bu paketi 3G veya 4.5G destekli hat ve cihazlarınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Paketi aldığınızda size gelecek bilgilendirme sms’inin ardından kullanım başlar. Aldığınız ek paketi bitirdiğinizde ise eğer herhangi bir internet içeriğiniz bulunmuyorsa ek ücret olarak faturanıza yansıyacaktır. Faturalı abonelerin en çok şikayet ettiği durumlardan biri de internet aşımı, ve buna bağlı yüksek gelen faturalar. Bunların önüne geçmek için aşım sağlamak yerine ek paket almak ve gelecek olan bilgilendirme sms’lerini dikkate almak olacaktır. Haftalık İnternet paketini bir defaya mahsus alabilirsiniz ve tekrar etmeyen bir pakettir ek iptal işlemine gereksinim duymaz.

— Daha Fazla Bilgi;

  •  1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 gb internet paketinin fiyatı sadece 10 tl dir.
  • Bu paketi almak isteyen aboneler HAFTALIK 1GB yazıp 2222′ye gönderilerek kolayca alabilir.
  • Ek internet paketini almak için göndereceğiniz sms ücretsizdir.
  • Olurda internetinizi aşarsanız, İnternet paket aşım ücreti faturalı hatlar için 5 TL/200 MB’dir. İnternet paketi aşımlarında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücrete tabii tutulacaktır. Bu fiyat, bir fatura dönemi içerisinde en fazla 20 kere kullanılır. 20. defa kullanıldıktan sonra internet hızınız, tarifeniz yenilenene kadar 5 kbps’a düşecektir ve faturanıza ek ücret yansımadan yavaş bir hızda internet kullanımına devam edebilirsiniz.
  • Turkcell Haftalık 1 GB İnternet paketi yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlarında farklı ücretler yansıyacaktır.
  • Alacağınız bu pakette durma veya devretme özelliği olmadığından gelecek olan bilgilendirme mesajlarını dikkate almanız gerekmektedir.
  • Aldığınız ek paket farklı kullanıcılara gönderilemez.
  • Haftalık ek paketi sadece faturalı bireysel hat sahipleri satın alabilir, (VINN, DATA) hatları için geçerli değildir.
  • Paketi Müşteri hizmetlerini arayarak da kolayca satın alabilirsiniz.

Turkcell’in en çok talep gören paketi olduğunu belirtmiştik. Eğer sizlerde bütün kampanyaları kullandıysanız ve halen internet ihtiyacı çekiyorsanız bu paket favori paketiniz olacaktır. Hiç bir kampanyadan faydalanmadım diyen müşterilere ise Turkcell Bedava İnternet isimli bilgilendirme metnini okumasını öneririm. Buradaki kampanyalar aracılığı ile ek bir ücret ödemeden de internet sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sayfanın en alt kısmında bulunan kayan menüler aracılığı ile operatörünüze ait en yeni ücretsiz içeriklerden haberdar olun.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap