Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hat Taşıma Kampanyaları 2019 Ekim

10.08.2019
Turkcell Hat Taşıma Kampanyaları 2019 Ekim

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde yürürlüğe giren ve artık numara değiştirme ya da yeni hat alma işlemleri ile uğraşmak yerine hattı başka operatöre taşıma işlemi hayatımıza giriş yaptı. Bu sayede operatörlere mecburi katlanma devri de bitmiş oldu. Pahalı paketleri sunan operatörlerden memnun olmayan müşteriler kısa sürede bir iki işlem ile operatör değişikliği yapar hale geldi. Bilindiği üzere sıfır hat almak hem maliyeti yüksek olan bir iş hem de belgeler ile uğraşmak ve dakikalarca bayilerde sıra bekleme gibi zahmetli bir iştir. Turkcell operatörüne başka bir operatörden geçmek normal abonelere göre daha avantajlı paketlere sahip olmak demektir. Her operatör gibi Turkcellde hattını kendi bünyesine katanlara uygun paket seçenekleri sunuyor. Türkiye’de faaliyet gösteren operatörler arasında en eski ve en kaliteli hizmeti veren Turkcell, aynı zamanda faturasız kattan faturalı karta geçişte de güzel paket olanakları sunuyor. Hattını Turkcell hattına taşıyan müşterilerin sahip olacağı avantajları sizler için paketler halinde sıraladık.

1-Turbo Hoşgeldin Paketi

Hattını Turkcelle taşıyanların sahip olacağı en güzel içerikli paketlerden olan bu paket ile her yöne 500 dakika konuşma süresi, 100 SMS ve 3 GB internet veriliyor. Turkcell’e ait bu kampanyaya dahil olanlar uygulamalarda da kazanıyor. Turbo Hoşgeldin Kampanyası ile kullanıcılar, BİP uygulaması üzerinde 1 GB, TV+ uygulamasından  ek 5 GB, Fizy’e uygulamasından ek 5 GB, Lifebox’a uygulaması ile 5 GB internet ve 10 GB saklama alanına sahip Dergilik uygulamasında kullanılmak üzere  5 GB internete daha sahip olma imkanları var. Paketin fiyatı şu anda 34.99 TL olarak kullanıma sunuluyor.

2-Lifecell Paket Fırsatları

Bu paketlerde isteyen herkese özel internet miktarları var. 5,7 ve 9 GB internet miktarı yer alıyor. Aynı zamanda dileyene 750 dakika, dileyene de 1000 dakika konuşma süresi veriliyor. Paketin şu anda aylık fiyatı  86 TL, yıllık abonelik fiyatı ise 63 TL olarak belirlenmiş.

3-Hadi Joker Kampanyası

Son zamanların en popüler canlı bilgi yarışması olan Hadi ile Turkcell operatörüne geçiş yapanlar internetten yemeden yarışmaya katılım yapabilir. Ayrıca her yarışmada 4 adet joker hakkı da Turkcell ile hediye ediliyor. Bunun yanı sıra ekstra bir ücret ödemek gerekmiyor. Turkcelle geçiş yaparak uygulamayı telefonunuza indirip hem para kazanabilir hem de daha önceden duymadığınız kavramları hadi bilgi yarışması ile öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap