Bedava İnternet Paketi

Turkcell Haydi Gel 1 GB Bedava internet Kampanyası

05.03.2017
Turkcell Haydi Gel 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell’e hattını taşıyan müşterilerin faturalı olmasına gerek yok. Faturasız Hazır Kart kullanan müşteriler de hat taşıma kampanyasından yararlanabiliyor. Belirlenen kampanya tarihleri arasında hattını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bireysel Hazır Kart’a geçiş yapan müşteriler, kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birini seçtiklerinde, paketlerine ek 12 ay boyunca + 1 GB bedava internet kazanacak. Bir çok müşteri için Turkcell bedava internet paketi ücretsiz sunulmuş olacak. Kampanyaya katılacak kişiler arasında bir sayı sınırı olmadığından dolayı, hattınızı taşımayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı. Turkcell Haydi Gel Kampanyası ile sende hattını taşı kazanmaya hemen başla.

Turkcell’de geçirdiğiniz 1 yıl boyunca hiç bir ücret ödemeden kullandığınız pakete ek olarak 1 gb ücretsiz internetin tadını çıkarın. Bu internet kampanyasında herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Mevcut tarifenizin interneti gibi dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Hangi Tarifeler Alabilir; Kampanya tarihleri arasında hattınızı taşıyıp veya yeni bir sim kart alarak bireysel Hazır Kart’a geçmeniz ve Bol 1 GB, Bol 2 GB, Bol 3 GB, Gnç Full 2 GB, Gnç Full 4 GB,Gnç Full 6 GB,Gnç Full 8 GB, Gnç Full 10 GB, Fırtına Eko ve Fırtına Süper paketlerinden birini  almanız yeterli bu hediyeyi kazanmanız için yeterli. Sunulan içerik bu kriterlerin hepsini yerine getirdiğinizde otomatik olarak tanımlanacaktır.

 Turkcell Haydi Gel Kampanyası Bedava 1 Gb internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • 31 Mart 2017 tarihine kadar hattını bireysel faturasız hat’ta taşıyan veya yeni hat alan aboneler kolayca faydalanabilir. Yukarıda belirtilen tarifelerden birini seçtikten sonra 12 ay bedava internet kullanabilirsiniz.
  • Hediye internetin her ay hattınıza tanımlanması için; kullandığınız paketinde her ay aktif olması gerekir.
  • Sunulan hediye internet tarifenizde olduğu gibi yurt içi internet kullanırken geçerlidir.
  • Başvuru için herhangi bir sms gönderilmez.
  • Faturasız yeni müşteriler için verilen bu hizmet dahilindeki içerikleri kullanmadığınız taktirde bir sonraki aya devir etmez, ve durma özelliği bulunmamaktadır.
  • IPTAL HAYDIGEL yazıp 2200’a göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell’in yeni yüzü Emocanlar ile tanıtılan bu kampanyaya diğer operatörlerden oldukça fazla talep olacağını düşünüyorum. Müşterilerin en çok işine yarayan içerik olan internet’i hedefleyen Turkcell 1 yıl boyunca her bir müşterisine toplamda 12 gb bedava internet hizmeti vermiş olacak. Bu kampanya daha çok genç müşterilerin faydasına olacaktır. Hazır Kart – Yeni Turkcell’liler için paha biçilmez bir hediye olduğundan eminim. Alt taraftaki kayan menüden mevcut müşteriler için yapılan bedava internet paketlerini alabilirsiniz. Daha fazlası için çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap