Bedava İnternet Paketi

Turkcell Haydi Gel 12 GB Bedava internet Kampanyası

14.02.2018

Turkcell’e gelin, size en uygun paketi seçin ve 12 GB bedava internetin de sahibi olun. 2018’in en çok konuşulan olayı Haydi Gel Kampanyası oldu.

Turkcell Haydi Gel 12 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell’den 2018’e özel bomba gibi bir kampanya. Müşteri potansiyelini oldukça fazla arttıran GSM operatörü, hizmet kalitesi bakımından da oldukça fazla önerilen bir operatör haline geldi. Çok fazla önerilmesinin sebebi, şebeke sorunu neredeyse hiç denecek kadar az olması, size özel müşteri hizmetleri ile sorunlara daha hızlı çözüm bulmaları. Tabi bunun yanında hediye içerikler ve tarife çeşitliliği de yer almakta. Turkcell geçen yıl yine Haydi Gel kampanyası düzenlemişti, fakat bu kampanyada belirli paketlere geçiş yapan aboneler faydalanabilmekte idi. 2018 Haydi Gel Bedava itnernet kampanyasında ise gerekli işlemleri yapan yeni aboneler faydalanabiliyor. Turkcell’in bu aralar Tv ekranlarında ve internette oldukça fazla karşımıza çıkan Haydi Gel Kampanyasından faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilmekte. Kampanyaya katılım için yeni abone olmanız gerekmekte. Eğer mevcutta aboneyseniz sizde 14 GB hediye veren Turkcell Bedava internet isimli konuyu inceleyebilirsiniz.

Eğer hattınızı Turkcell’e taşımayı düşünüyorsanız veya yeni bir hat almayı düşünüyorsanız, işlem yaparken bu kampanyadan faydalanmak istediğinizi yetkililere belirtmeyi unutmayın. Kampanya ile 12 ay boyunca her ay 1 GB internet hediye edilir, böylece 12 GB Bedava internet kazanmış olursunuz. Turkcell yeni abone bedava internet kategorisinde yer alan bu kampanya ile ek ücret ödemeden gerekli şartlar dahilinde promosyon internetten yararlanırsınız.


Turkcell Haydi Gel Kampanyası 2018

Bu kampanya 2018 yılında Turkcell’in yeni müşterilerine sunmuş olduğu bir içeriktir. Mevcut aboneler faydalanamamaktadır. Bu durumda mevcut abonelerde yukarıdaki kırmızı başlığa dokunup kullanabileceği hediyeleri görebilirler. Faturalı Hat – Yeni Turkcell’liler , Hazır Kart – Yeni Turkcell’liler’in faydalanacağı hediye internet yurt içi sınırlarında geçerli olacaktır. Bu kampanyaya katılan aboneler, ilerleyen sürede eğer uygun durumdaysa BiP, Dergilik, Salla Kazan, gibi hediye internet paketlerinden de yararlanabilirler. Bildiğiniz gibi halen devam eden Turkcell Sim Kart değişikliği 10 GB ücretsiz internet paketi gibi  birden fazla kullanabileceğiniz hediyeler yer almakta. Kısıtlı bir süre için abone alımına açık olan kampanya bir çok kişi tarafından oldukça ilgi gördü. Ayrıca son zamanların fenomeni ilk defa şelale gören adamın videosunu da reklamlarında kullanmış durumda.


Turkcell Haydi Gel Kampanyası 12 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Katılımlar 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Hat Taşıma ve Yeni Hat kampanyasıdır, Sms ile başvuru bulunmamaktadır.
  • Yukarıda belirtilen kampanya tarihine kadar numaranızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell bireysel ses abonesi olmanız, bu işlemi yaptıktan sonra 30 gün içinde 20TL ve üzeri bir paket satın aldığınızda kampanya otomatik tanımlanacaktır.
  • Hediyeden yine kampanya tarihleri arasında ödeme türü değişikliği yapıp Turkcell Faturalı hat kullanmaya başlayanaboneler de 20 TL ve üstü bir paket satın aldıklarında 12 ay boyunca hediyeden yararlanabilecekler.

Hattınızı taşımak veya Yeni Hat almak için Turkcell cep merkezlerine gidebilirsiniz. Aşağıdaki sosyal paylaşım butonları kullanılarak hesaplarınızda paylaşıp ile hattını taşımayı düşünen sevdiklerinizi de bilgilendirin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap