Bedava İnternet Paketi

Turkcell Haydi Gel 24 GB Bedava internet Paketi

11.04.2017
Turkcell Haydi Gel 24 GB Bedava internet Paketi

Turkcall, 12 ay 2 gb bedava internet veren faturalı kampanyası ile bir çok kişinin dilinde. Nisan ayının son gününe kadar geçerli olan bu bol internetli paketten bütün faturalı yeni Turkcell’liler yararlanabilecekler. Daha öncesinde farklı bir operatörün yıl başı kampanyası olarak böyle bir hediye içerik verdiğini belirtmiştik. Bu defa ise Türkiyenin büyük çoğunluğunun kullandığı GSM Operatörü Turkcell tarafından böyle bir adım atıldı. 30 Nisan 2017 tarihine kadar hattını taşıyan, faturalı hatta geçiş yapan veya yeni faturalı hat alan müşteriler belirtilen paketlerden birinde olduğu taktirde 12 ay boyunca her ay 2 gb ücretsiz internet sahibi oluyor. Bu yeni kampanya ile Turkcell bedava internet paketlerine bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Turkcell faturalı bireysel müşteriler interneti bol bol kullanabilsin diye 1 yıl da toplam 24 gb ücretsiz internet sahibi oluyorsunuz. Haydi Gel 2 GB bedava internet ile gece gündüz fark etmeden internette oyun oynayabilir, sosyal medya hesaplarınızı kontrol edip dilediğiniz kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Bununla beraber Turkcell her daim yenilediği ücretsiz internet kampanyaları ile paketinizde interneti her zaman en üst seviyede tutacaktır. Bir çoğunuzun bildiği gibi 4.5G kullananlara özel Salla Kazan kampanyası ile hediye internet paketleri verilmekte. Paket nasıl oluyor, nasıl yapılır ? gibi sorular sormaya başlayan arkadaşlar alt kısımda yer alan nasıl yapılır başlığını kontrol edebilirler. Bahsettiğimiz kampanya ile Turkcell 2017 bedava internet paketlerine ne kadar fazla önem verdiğini bir defa daha bizlere hatırlatıyor.

Turkcell Faturalı Haydi Gel 12 Ay 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Öncelikle bu kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Ek olarak kampanyaya katıldığınızda 12 ay boyunca 2 gb ücretsiz internet verilir. Yani 12 x 2 = 24 GB bedava internet sahibi olursunuz.
  • 24 GB internet birden tanımlanmaz, her ay 2 gb olmak üzere tanımlanır.
  • Son 90 gün içinde Turkcell Faturalı hatta yeni bir hat alarak, numara taşıyarak veya Hazır Kart’tan geçiş yaparak gelen ayrıca Konfor Eko/Avantaj/Fırsat/Süper, Turbo Ekstra 6 GB, GNÇ Full/Süper/Star, Kontrol Midi/Plus/Ekstra, Faturalı 2 GB/3 GB/4 GB Plus ve Fırtına 4 GB/8 GB paketlerine 14 Mart 2017 00:00 itibariyle katılan aboneler bu hediyeden otomatik olarak yararlanırlar. Ek olarak bir işlem veya sms gönderme işlemi bulunmamaktadır.
  • Hediyeniz yurtiçinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarda Uluslar Arası sabit ücretler yansır.
  • Kampanyayı iptal etmediğiniz sürece her ay 2 gb bedava ek internet paketi fatura kesildikten sonra hattınıza yüklenir.

Gelen hediye internetinizi herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz zaman kullanın. Mevcut internet paketleri bittiği taktirde hattınız aşım sağlayacaktır. Bu nedenle gelecek bilgilendirme mesajlarını kontrol etmeniz önerilir. Haydi GEL 1 Yıl 2 gb bedava internet paketi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Turkcell Cep merkezlerine uğrayabilirsiniz. Ayrıca alt kısıma yorum yazarak aklınıza takılan sorunları bizlere sorabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali dedi ki:

    Çok iyimiş gerçekten de

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap