Bedava İnternet Paketi

Hazır Kart 4.5G BiP 1 GB Aylık internet Hediyesi

16.11.2018
Hazır Kart 4.5G BiP 1 GB Aylık internet Hediyesi

Turkcell faturasız aboneler 4.5G BiP kampanyasıyla  bip uygulamasını kullanmaya başlıyor, kullandıkça hediye internet kazanıyorlar. Kampanya dahilinde BiP ile internet paketinizden yemeden, 4.5G hızında sesli ve görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Kampanyayla ilgili paketlerde yer alan müşterilerin BiP üzerinden yapacakları sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşercektir. Turkcell abonelerinin BiP üzerinden yapacakları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri ise her durumda internet paketinden harcamadan, ücretsiz olarak gerçekleşmekte.

BiP uygulamasında kullanabileceğiniz hediye dışında bedava data paketleri için Turkcell Bedava internet listesine bakın. Buradan hattınıza uygun kampanyaları seçerek hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 4.5G BiP 1 GB Hediye internet Kampanyası

Hazır kart Üçlü Tarifeler Kampanyasıyla sunulan Uçuran 1GB, Uçuran 1GB Plus Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan aboneler, Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB, Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB Paketi kampanyalarının birinden yararlanan aboneler, Avantajlı teklifler kampanyasıyla sunulan Her Yöne 50 DK, Her Yöne 100 DK, Aylık 300 DK, Her Yöne 500 DK, Süper Üçlü 2 GB, Süper Üçlü 3 GB, Süper Üçlü 4 GB, Süper Üçlü 2 GB Plus, Süper Üçlü 3 GB Plus, Süper Üçlü 4 GB Plus, Uçuran Ekstra 500 DK, Uçuran Ekstra 700 DK, Uçuran Ekstra 2GB, Uçuran Ekstra 3GB, Uçuran Ekstra 4GB, Uçuran Ekstra 6GB, Uçuran Ekstra 8GB, Uçuran Fırsat 6GB paketlerini alan aboneler bu kampanyadan yararlanabilecektir.

Kampanyalı internet paketini kullanırken %80 ve %100 kullanım sms’leri hattınıza gönderilir.

Kampanya içeriği ve özellikleri nelerdir?

İlgili tarifelere sahip olan abonelere 30 gün boyunca BiP kullanımlarında geçerli olacak 1GB otomatik olarak hediye edilir. BiP ile yapılan sesli ve görüntülü aramalar ise 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşer. Turkcell abonelerinin BiP Uygulaması üzerinden yaptıkları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri ise her koşulda internet paketinden harcamadan ücretsiz olarak kullanılmaya devam eder.

Turkcell BiP Uygulamasında Geçerli 1 GB Bedava internet Nasıl  Yapılır ?

  • Kampanya yukarıdaki tarifelere sahip olan abonelerin hattına otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • İptal etmek için IPTAL BIP HEDIYE yazıp 2222‘ye sms gönderebilirsiniz.
  • Kalan haklarınızı öğrenmek için KALAN yazarak 2222‘ye kısa mesaj gönderin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Baver dedi ki:

    Muthiş

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap