Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hazır Kart Aylık İnternet Paketleri 2017

Turkcell Hazır Kart Aylık İnternet Paketleri 2017

Turkcell 4.5G Yeni Faturasız Hazır Kart İnternet Paketleri 2017

Turkcell 4.5G ile beraber internet paketlerinde’de düzenlemelere gitti. Abonelerinin genel anlamda internet ihtiyacı duyduğunun bilincinde olan şirket bu tür paketlere yoğunluk göstermeye başladı. Genel anlamda Turkcell İnternet paketleri fiyat bakımından oldukça pahallı gösterilen paketler olarak biliniyor. Fakat şebeke ve internet hızı olarak en iyi operatör olduğu da aşina. Türkiyenin şebekesi en full operatörü olma özelliğine sahip operatörümüz ile internette gezinirken donma veya takılma problemleri bulunmuyor. Bütün aboneleri için farklı özellikteki ek paketleri ile bir çok müşterisinin işini kolaylaştırmış durumda. Bazen fatura kesim tarihimize bir kaç gün kala internetimiz bitebiliyor. Kalan bu sürede çok yüksek ücretler ödeyip kullanacağımız internetten fazlasını almak zorunda kalıyoruz. İşte şirket tam olarak bu problemi çözmek için haftalık ve mb bazlı paketler ile yardımcı olmayı hedeflemiş. Veya faturasız hatlar da paketlerinin tekrar tanımlanmasını beklerken bu tür problemlerle karşılaşabiliyorlar.

Bu yüzden genelde aboneler Turkcell bedava internet paketi gibi kampanyalardan faydalanmak istiyorlar. Fakat kampanya olmadığı zamanlarda alt kısımdaki paketleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Paketler yurt içi temalı olduğundan dolayı farklı ülkelerde kullanılamayacaktır. Ve satın alacağınız paketler belirtilen 30 gün veya bir haftalık süre içerisinde kullanılmalıdır. Kullanmadığınız faydalar tamamen silinmiş konuma gelir. Eğer sizlerde arkadaşlarınızdan wifi bağlantısı açmasını istiyor ve onların nazını çekiyorsanız bu paketler tam size göre. Farklı kişilerle uğraşmadan kendi cebinizden rahatça internet kullanın.  Bu paketler sadece bireysel ön ödemeli hatlar için geçerlidir.

Turkcell 4.5G İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Yeni 500 MB Paketi; Fiyat 14 TL – YENI 500MBINTERNET yazıp 2222’ye gönderip satın alabilirsiniz.
  • Yeni 1 GB İnternet Paketi; Fiyatı 20 TL – almak için YENI 1GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • Yeni 2 GB İnternet Paketi; Fiyatı 25 TL – bu pakete sahip olmak için YENI 2GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
  • Yeni 4 GB İnternet Paketi; Fiyatı 35 TL – satın almak için YENI 4GB yazıp 2222’ye kısa sms gönderin.
  • Turkcell Yeni 6 GB İnternet; Fiyatı; 45 TL – paket sahibi olmak isteyenler YENI 6GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeliler.
  • Turkcell Faturasız Yeni 8 GB İnternet Paketleri; Fiyatı 50 TL dir, YENI 8GB yazıp 2222’ye göndererek kolayca sahip olabilirsiniz.

Bu paketlere aynı zamanda Turkcell Cep Merkezleri, Müşteri Hizmetleri veya Hesabım uygulamasından’da sahip olabilirsiniz. Bu paketler Turkcell Faturasız hatlar için çıkarılmış en yeni ve güncel internet paketleridir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap