Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları 2019

09.04.2019
Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları 2019

Hediye İnternet Kampanyaları hemen hemen tüm operatörler tarafından farklı zamanlarda veya özel gün ve amaçlara yönelik düzenlenmektedir. Biz bu yazımızda Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları incelemesini yaparak 2019 Turkcell Hediye İnternet paketleri sıralamaya çalışacağız. Bu sayede eğer Turkcell müşterisiyseniz sizde haberiniz olmayan kampanyalara katılarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Haydi başlayalım!

Daha önceki yazılarımızda Turkcell Bedava İnternet Paketi incelemesi yapmıştık. Fakat konumuz eski olduğu için içinde yer alan bir çok kampanyanın tarihi geçti. Sosyal medya hesaplarımızdan gelen talep üzerine bu sefer 2019 yılında geçerliliği devam eden Turkcell Hediye İnternet paketlerini sunacağız.

Turkcell Hediye İnternet 2019

En güncel hediye internet kampanyalarını kolay takip edebilmek için öncelikle Turkcell Dijital Operatörüm uygulamasını ve BİP uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle Bip’te bulunan #senyapdiye kanalını takip ederek verilen görevleri yerine getirdiğinizde sürpriz ücretsiz internet hediyeleri kazanabilirsiniz. Bu kanalı aktif olarak takip eden aboneler arasında aylık 25 GB’a kadar beleş internet kazanan aboneler var. Şimdi diğer en güncel kampanyalara göz atalım:

Yaani Kullanım Kampanyası

Yaani uygulamasını uygulama marketlerinden indiren herkes Turkcell’den 1 GB bedava internet kazanıyor. 1 GB Bedava interneti 1 ay boyunca kullanabilirler. Hatta uygulamayı silmediği sürece üç ay boyunca 1 GB Bedava internet Kampanyasından faydalanmaya devam edecekler.

Not: Kampanya Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir!

Süper Hediye Kampanyası

Turkcell abonelerine sunulan bu kampanya kapsamında bir üst pakete geçenler hediye internet kazanıyor. Bireysel faturalı müşterilerin yararlanabildiği kampanya dahilinde mevcut paketinden veya tarifesinden bir üst pakete geçen Turkcell müşterileri hediye internet GB’ları kazanıyor.

Kampanyanın tüm detaylarını incelemek için :

Turkcell Süper Hediye İnternet Kampanyası

Not: Kampanya Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir!

BiP Hediye Yarışı

Turkcell’in yerli teknoloji kaynaklarıyla geliştirdiği Bip uygulaması özellikle Turkcell abonesi olan tüm kullanıcılar için tam bir fırsat/hediye denizi. Bir çok sürpriz hediyelerin kazanılabileceği uygulamadan Turkcell Hediye İnternet kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken takip etmek ve aktif kullanmak.

  •  BiP Hediye İnternet Yarışı Kampanyası 01.04.2019 – 01.04.2020 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanya olup her pazartesi yenilenecek bir döngüye sahiptir.
  • Bip’te attığınız her mesaj ve yaptığınız aramaların saniyesi size +1 Puan kazandırır.
  • En aktif 305.000 kullanıcı arasına girerek haftalık 5 GB’a kadar Turkcell Hediye İnternet kazanabilirsiniz.
  • En fazla puanı toplayan ilk 5 bin kişi haftalık 5GB, sonraki 50 bin kişi haftalık 1 GB, sonraki 250.000 kullanıcı ise günlük 1 GB bedava internet kazanıyor.

Not: Kampanya 04.01.2020 tarihine kadar geçerlidir!

4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell ses ve data aboneleri Dijital Operatör uygulaması üzerinden her hafta sürpriz hediyeler ve ücretsiz internet kazanmaya devam ediyor. Kampanyanın 3 Ocak 2020’ye kadar uzatıldığını da unutmayın bu arada!

Salla Kazan Kampanyası her hafta cuma günü hediye dağıtımına başlar ve  perşembe günü 23:50’ye kadar geçerlidir.

Daha fazla detayları öğrenmek ve kampanyaya katılarak hediye internet kazanmak için yapmanız gereken Dijital Operatör uygulamasında yer alan Salla Kazan ekranını açarak telefonunuzu sallamak!Eğer telefonunuzda hareket algılama özelliği bulunmuyorsa ilgili ekrandaki butonaa basarakta hediyenizi kazanabilirsiniz.

Kampanya dâhilinde Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri, her hafta farklı bir hediyeyi Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kazanabilir.

Turkcell.com.tr

Bol Şanslar!

Not: Kampanya 03.01.2020 tarihine kadar geçerlidir!

Tanışma Seti Hediye 3GB

Eğer Turkcell müşterisi olmayı planlıyorsanız bir çok avantaj sizi bekliyor. İşte onlardan bir tanesi de Tanışma Seti Hediye 3GB İnternet Kampanyası!

Kampanyadan yeni bir hat alarak Hazır Kart’lı olan Turkcell müşterileri 1 defalığa mahsus olarak yararlanabilir. İlk ay için geçerli 3 Gb Ücretsiz İnternet otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.

Not: Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Lifecell Hediye 1 GB Kampanyası

Lifecell bireysel faturalı ses hattı sahipleri yeniden bir bireysel Lifecell ses paketi taahhüdünde bulunmaları durumunda 1 GB hediye internet kazanabilirler. Her hangi bir Lifecell paketinde kalmanız ve 12 aylık taahhütte bulunmanız hediyenizi kazanmanız için yeterli olacaktır. 

Kampanyanın geçerli olduğu paketler: Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Seçmece 1000dk, Lifecell Fırsat Midi,Lifecell Fırsat 5GB,Lifecell Fırsat 7GB,Lifecell Fırsat 9GB,Lifecell Super, Lifecell Extra, Lifecell Pro, Lifecell Mix, Lifecell Super Mix, Lifecell Mega Mix, Lifecell Up 3, Lifecell Up 5, Lifecell Up 7, Lifecell Plus, Lifecell Plus 3GB, Lifecell Plus 5GB

Not: Kampanya 07 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir!

Paycell ile Fatura Öde 1 GB Hediye Kazan

Henüz geçerliliğini koruyan kampanya kapsamında hediye kazanmak için tek yapmanız gereken Paycell aracılığı ile faturanızı ödemek.

Kampanyaya katılmak için  FATURA yazarak 5955’e göndererek daha sonra Paycell Uygulaması aracılığıyla ya da Turkcell Mağazaları’ndan fatura ödemesi yapmanız gerekmektedir.

Paycell mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

Kazanacağınız 1 Gb internet hediyesi 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. İlk fatura ödemesinde geçerlidir.

Not: Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.

GNÇ Çatlat Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Yenilenen GNC uygulamasını indirin. Haftada 2 kez yumurtanızı çatlatın ve hediyelerinizi kazanın. Turkcell Beleş İnternet kazanmak için o kadar çok yöntem var ki.

GNC uygulaması 26 yaş altı abonelere fırsatları ve faydaları takip etmeleri için geliştirilmiş bir uygulamadır. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için bu adresi ziyaret ediniz: www.turkcell.com.tr/gnctrkcll 

GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap kampanyasından 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.

turkcell.com.tr

Not: 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Faturalı’ya Gel Ücretsiz 1GB Kampanyası

Turkcell ön ödemeli müşterileri (faturasız aboneler) faturalı hatlardan herhangi birine geçiş yapmaları durumunda  6 ay boyunca yenilenecek olan aylık 1 GB Hediye İnternet  kazanabilirler.

Kampanya faturalıda kalınması durumunda geçerlidir. Faturalı tarifelerden birisine geçen müşterilere otomatik olarak 1 GB internet tanımlanır. 6 Ay boyunca her dönem başında yenilenecek olan hediye internet 6. aydan sonra sona erecektir. Turkcell Faturalıya geçmenin tam zamanı!

Not: 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Konumuzu güncellemeye devam edeceğiz!

bedava internet paketiZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Feride Kartaş dedi ki:

    Sağolun

  2. Mustafa dedi ki:

    İnternetin yok bana hediye internet lazım

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap