Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hediyeli Oyun 1 GB Hediye internet

10.09.2018
Turkcell Hediyeli Oyun 1 GB Hediye internet

Turkcell Hediyeli Oyun servisi ile hem hediye çeki kazanın hemde haftalık 1 GB ücretsiz internete sahip olun. Html 5 destekli akıllı telefonlarda oynanabilen oyunların bulunduğu, aylık abonelikli oyun servisidir. Bu servis sayesinde eğlenirken birbirinden güzel hediyeler de kazanabilirsiniz. Akıllı cihaz kullananlar Google Play ve App Store’da bulunan oyunları bir hayli oynamakta. Bu oyunları oynayarak vakit geçiren Turkcell’liler için Hediyeli Oyun servisi bulunuyor. Bu servisle hem oyun oynayıp vakit geçirebilir, hemde hediye çekleri kazanabilirsiniz. Her hafta aboneliğiniz yenilendiği taktirde hesabınıza 5.000 puan eklenir. Her hafta 7. günün sonunda kullanmadığınız puanlarınız silinir fakat haftalık kazandığınız puanlar yıl sonunda verilecek büyük ödüller için ayrıca birikecek.

Oyun oynamayı sevenler için Hediyeli Oyun Servisi çok eğlenceli olacaktır. Ücretsiz internet ile de istediğin gibi 1 hafta boyunca kullanım yapabilirsiniz. Diğer hediyeler için Turkcell Bedava internet kampanyalarına bakmayı unutmayın.

Turkcell Hediyeli Oyun Servisi

Şimdi oyun oynayarak 50 TL’ye varan hediye çeki, dakika/internet/SMS paketleri kazanmak mümkün. Üstelik üye olduğunuzda haftalık 1 GB internet paketi hemen HEDİYE! Telefonunuzdan hediyelioyun.com adresindeki oyunları oynayın puanları toplayın ve puanlarınızla her hafta katalogdan dakika/MB ya da SMS paketleri ödüllerinden istediğiniz birini kazanıp kullanın. Ay sonlarında ise biriktirmiş olduğunuz puanlarla ayın büyük ödülünü kazanmak da cabası.

Turkcell Hediyeli Oyun Servisi

Turkcell Hediyeli Oyun Servisi

Ücretli bir servis olan Hediyeli Oyun kampanyasının haftalık ücreti 7 TL’dir. Aboneliğinizi iptal etmediğiniz taktirde her hafta otomatik olarak yenilenecektir. Bu serviste bulunan oyunları sadece üye olan kişiler oynayabilecektir.  Oyunların her birinden aynı hafta içinde kazanılan en yüksek puan kullanıcının bakiyesine eklenir. Oyunları istediğiniz zaman tekrar tekrar oynayarak rekorunuzu tekrar yükseltip ve puanınızı da arttırabilirsiniz.

Hediyeli Oyun Bedava internet

Hediyelioyun servisine ilk defa üye olan, ses hattı sahibi bireysel ve kurumsal müşteriler için 1 hafta boyunca yararlanılabilecek 1 GB internet paketi ücretsizdir. Hediye edilecek olan 1 GB internet 20.000 kişi ile sınırlıdır. Hediye paket yurt içinde geçerlidir, eğer hediye biterse ve abonenin hattında farklı bir data paketi yoksa, tarife aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Turkcell Hediyeli Oyun 1 GB Hediye internet

  • Hemen kayıt olmak için hediyeli oyun sayfasına giriş yapın.
  • Haftalık 7 TL aylık ise 28 TL’dir.
  • İptal etmek için IPTAL OYNA yazıp 4052’ye göndererek üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap