Bedava İnternet Paketi

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava internet Kazandırıyor-GollerCepte Yenilendi

18.07.2019
Turkcell Her Gol 100 MB Bedava internet Kazandırıyor-GollerCepte Yenilendi

2019-2020 Sezonuna özel yenilenen Turkcell Goller Cepte İnternet Kampanyası ile Turkcell, müşterilerine ve taraftarlara kazandırmaya devam ediyor! Takımının Gollercepte uygulamasını indir ve haftalık 50 haber okumayı ihmal etme. Seçeceğin maçta atılacak her golde 100 MB internetini kazan, doya doya hayca!

Takımının uygulamasını indirmek için :

https://play.google.com/store/search?q=gollercepte

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava internet Kampanyası ile atılan her gol size 100 mb hediye internet kazandırsın. Faturalı ve faturasız hat müşterilerinin faydalanabileceği bu kampanya sayesinde hem maç keyfini yaşayın, hemde gol atıldıkça 100 MB ücretsiz internet kazanın. GollerCepte uygulaması ile katılacağınız kampanyada seçtiğiniz takım gol attığında 100 MB ücretsiz internet kazanmış olursunuz. Lig başlayalı çok olmadı, eğer bu kampanyaya hala katılmadıysanız sizde dahil olarak hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

  • Farklı kampanyaları da görmek isterseniz Turkcell Bedava internet konusunu ziyaret edip günlük, haftalık ve aylık hediye paketleri görebilirsiniz.

Turkcell GollerCepte Her Gol 100 MB Hediye internet Kampanyası

Uygulamayı yükleyen kullanıcılar paketlerine göre her hafta bedava Her Gol 100 MB kampanyasına katılma hakkı kazanırlar. Seçecekleri bir maç için o maçta atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanacaklardır. Ücretsiz katılım hakları bittikten sonra ek hak elde etmek için ise mobil site ve uygulamalar üzerinden katılım yapanlar 3 TL karşılığında ek ücret öder. Seçilen maçta eğer gol olmazsa minimum 100 MB haftalık internet kazanırlar. Kazanılacak internetin maksimum limiti 1000 MB’dir. Hız kısıtın’da internet paketi kullanan aboneler kampanyaya katılamaz.

Bu kampanya Turkcell aboneleri için geçerlidir farklı operatör kullanıcıları Her Gol 100 MB kampanyasından faydalanamaz. Kampanya sadece ses hatları için geçerlidir. GollerCepte İddaa Paketi’ne üye olan aboneler haftada 2 ücretsiz, GollerCepte Standart Paket üyeleri haftada 3 ücretsiz, GollerCepte Süper Paket üyeleri ise haftada 5 ücretsiz katılım hakkına sahiptir. Yapılacak olan paket aşımları tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell Her Gol 100 MB Kampanyası

Sahip olduğunuz hediyeler diğer paketler gibi yurtiçinde geçerlidir. Hediyeler tüm paketlerle alınabilir, herhangi bir kısıt yoktur, yalnızca hız kısıtına girmiş müşteriler kullanamaz. Ücretli alımlarda iptal mesajı ücretsizdir. Ücret İadesi yapılmaz. Aynı hafta içinde paket değişikliği yapılırsa yeni kullanıma başlanan paket için geçerli olan her gol 100 MB hakkı bir sonraki hafta kullanılabilir.

Eğer doğru tahminler yaparsanız ayda 4 GB internet kazanabilirsiniz. Hattınıza tanımlanan mobil cepten internet hediyeleri haftalıktır.

Turkcell Her Gol 100 MB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • GOL yazıp 9100’a göndererek veya gollercepte.tv/hergol100mb veya GollerCepte Uygulamaları üzerinden katılım yapabilirsiniz.
  • SMS ücretsizdir ancak katılım işlemi 3 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında tercih yapılan maçta atılan gol sayısı kadar 100MB haftalık internet paketi kazanırsınız.
  • Hediye paketiniz hattınıza tanımlandığında size SMS ile bilgi verilir.
  • Kampanya tek katılımlıktır, iptal etmeniz gerekmez, ancak yine de bu faydayı iptal etmek isterseniz, IPTAL HERGOL100 / 200 / 300 / paketinize göre rakamları yazıp 2222’ye göndererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Her GOL 100 mb fırsatı 31 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • GollerCepte uygulamasını uygulama mağazanızdan  yükleyebilirsiniz.

Hem takımınızı Futbol’unu yakından takip edin, hemde hediye itnernet paketleri kazanın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap