Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hesabım 4.5 GB İnternet Paketi 15 TL

Turkcell Hesabım 4.5 GB İnternet Paketi 15 TL

Bütün operatörler Uygulamalarına talebi arttırmak amacıyla kampanyalarına devam ediyor. Turkcell’de en iyi kampanyalardan birini yapmış ve Hesabım’a Özel 4.5GB interneti sadece 15 tl karşılığında abonelerine sunmuş durumda. Açıklamasında Turkcell Hesabım uygulaması ile hattınızın kontrolü  tam anlamıyla sizin elinizde. Üstelik şimdi sadece Turkcell Hesabım uygulamasını kullananlara özel 15 TL’ye 4.5 GB aylık internet paketi sahibi olabilirsiniz.

Bu kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar geçerlidir. Alınacak abone sayısı 30.000 kişi ile sınırlıdır. Bu kampanya dahilindeki internet bittikten sonra kullanıcının hattında internet varsa paketinden eğer yoksa sabit ücretten Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava İnternet Paketi 2016ücretlendirilecektir. Kampanya dahilinde sizlere gelecek olan sms’ler tamamen ücretsizdir. Hesabım uygulaması ücretli mi ? Uygulama tamamen ücretsiz indirirken çok küçük internet düşümü yaşanır. Diğer internet paketlerinde olduğu gibi paket dahilindeki haklar sadece bir kullanıcıya özeldir ve transfer edilmez. Yurt dışı kullanımında geçerli olmayacaktır. Bu paketten sadece bireysel faturasız müşteriler faydalanacaktır.

  • Kampanya dahilinde 4.5 GB (4.608 MB) cepten internet verilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap