Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hesabım Herkese Kazandırıyor – Telefon Çekilişi

03.11.2018
Turkcell Hesabım Herkese Kazandırıyor – Telefon Çekilişi

Turkcell Hesabım Herkese Kazandırıyor, Telefon çekilişi, hediye telefon kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Turkcell’in yakın zamanda uygulamalarına katılımı arttırmak için yaptığı kampanyalar ile, abonelerine hediye telefon kazanma fırsatı sunuluyor. Kampanya BiP, Dergilik ve Hesabım uygulamalarında yapıldı. Her biri için ayrı ayrı düzenlenen kampanyalar ile sizlerde telefon kazanma şansını kaçırmayın. Faturalı hat ve Hazır Kart abonelerinin yararlanabileceği bu çekiliş ile 10 Samsung Note9, 15 Samsung S9 Plus ve 30 Samsung Gear 3‘ten birini kazanma fırsatını kaçırmayın. Kampanyaya katılmak için aktif Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Çekiliş 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir, bu tarihe kadar katılım yapabilirsiniz.

  • Turkcell faturalı ve hazır kart abonelerine özel 16 GB‘a kadar hediye internet fırsatları Turkcell Bedava internet yazımızda yer alıyor.

Hesabım Herkese Kazandırıyor S9 Plus, Note 9, Samsung Gear 3 Çekilişi

31 Aralık2018 tarihine kadar Hesabım’a girip kampanya katılım formunu dolduranlar, 10 Samsung Note9, 15 Samsung S9Plus ve 30 Samsung Gear 3’ten birini kazanma şansını yakalıyor. Kampanyaya tüm operatör kullanıcıları katılabilir.

Genelde operatörler yalnızca kendi müşterilerinin katılabileceği kampanyalar yapsa da Turkcell bazı kampanyalarında bütün mobil hat kullanıcılarını kapsıyor. Bu kampanya da tam olarak bu tür bir kampanya. Çekilişe Türk Telekom ve Vodafone aboneleri de belirtilen işlemleri yaparak katılabileceklerdir. 18 yaşından büyük olan herkes kampanyaya katılma hakkına sahiptir. Turkcelli olma şartı bulunmuyor. Turkcell Superonline aboneleri Superonline hesaplarından da kampanyaya katılarak ek çekiliş hakkı kazanabilir.

Turkcell Hesabım Telefon Çekilişine Nasıl Katılabilirim ?

  • Hesabım uygulamasına giriş yapıp, Ana sayfada bulunan “Samsung Hediye Kampanyası” bölümündeki katılım formunu doldurup kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya her gün 1 kez katılım hakkınız bulunuyor.
  • Superonline kullanan aboneler ayrıca Superonline hesaplarını da ekleyerek, Superonline’dan da kampanyaya katılabilecek.
  • Kampanya sonunda çekilişle belirlenecek olan 55 kişiye 10 Samsung NOTE 9, 15 Samsung S9 plus, 30 Samsung Galaxy Gear S3 Frontier akıllı saat hediye edilecek.
  • Çekiliş sonunda kazananlar 9 Ocak 2019 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayınlanacaktır.
  • Mobil hattınızda ücretsiz alabileceğiniz hediyeler için Turkcell Bedava internet makalesini okuyup hediye fırsatlardan faydalanın.

Hesabım uygulamasını uygulama mağazasından telefonunuza yükleyebilirsiniz. Her gün 1 defa çekilişe katılım hakkı bulunmaktadır. Her gün kampanyaya katılıp, Turkcell abonesi olmayanlar toplam 73; hem Turkcell hem Turkcell Superonline kullanıcıları ise toplamda 146 çekiliş hakkı elde edebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selim dedi ki:

    Süper

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap