Bedava İnternet Paketi

Hesabım Uygulaması Yükle Hediye internet Kazan

04.11.2018
Hesabım Uygulaması Yükle Hediye internet Kazan

Turkcell Hesabım Uygulaması, kayıtlı olan abonelerin tarifelerindeki kalan haklarını kolayca öğrenebiliyor. Fatura ödeme, fatura öğrenme, tarife değişikliği ve ek paket alma işlemlerini de buradan gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım uygulaması ayrıca hediye internet kampanyalarında da bir hayli kullanılıyor. Turkcell BiP uygulamasında yaptığı kampanyalara benzer bedava dakika, sms ve internet veren fırsatlarını bu uygulama üzerinden de hizmete sunmakta.

  • Hesabım ve diğer uygulamalarla hediyeler almak için Turkcell Bedava internet yazımızdan nasıl yapılır hemen öğrenin.

Turkcell Hesabım Uygulaması

TL yükleme, fatura ödeme gibi hattınızla ilgili olan en gerekli işlemleri turkcell.com.tr üzerinden nasıl yapabil​eceğinizi öğrenin. Hat özeti ve hat bilgilerine bu uygulama yardımı ile kolayca bakabilirsiniz. ​Uygulamada bulunan Faturalarım bölümünden, güncel ve önceki dönemlere ait fatura ücretlerini inceleyebilir ve fatura kontrol uyarı limitinizi buradan ayarlayabilirsiniz.

Uygulama ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde TL ya da paket satın alabilirsiniz. Hesabım uygulamasını Google Play ve App Store’dan tamamen ücretsiz bir şekilde telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulamasına Nasıl Giriş Yapılır ?

Hesabım uygulamasına giriş yapabilmek için telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

  • Şifrenizi almak için SIFRE yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderin. Gelen şifre ve telefon numaranız ile kolayca giriş yapıp hattın ile alakalı işlemleri kolayca buradan yapabilirsin.

Turkcell Hesabım Uygulamasını Nasıl Yüklerim ?

Hesabım uygulamasını telefonunuzun uygulama mağazasına giriş yapıp “Hesabım” yazıp arama butonuna tıklayın. Karşınıza çıkacak sayfada en üst kısımda Turkcell Hesabım uygulaması bulunmakta. Yükle butonuna dokunarak uygulamayı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza yüklerken internet kullanılır.

Turkcell Salla Kazan Hesabım Uygulaması Hediye internet Kampanyası

Haftada 1 defa katılabileceğiniz “Salla Kazan” kampanyası ile hediye internet, uygulama özellikleri ve buna benzer bir çok fırsattan yararlanabilirsiniz.
Yukarıda katılım yapılan Salla Kazan kampanyasında 1 Aylık Fizy üyeliği hediye edilmiş durumda. Sizde bu uygulamadan şansınızı deneyip hemen hediyenizi alın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap