Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava internet Kampanyası

06.01.2018
Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava internet Kampanyası

Turkcel kendini her konuda geliştirmeye devam ediyor. Kendini geliştirirken müşterilerinin de bu gelişmiş sistemi kullanması için yardımcı kampanyalar düzenlemekte.  Turkcell Hızlı Giriş Kullanım Kampanyası ile günlük 500 mb ücretsiz internete sahip olun. Bir çok kişi sayfamızda paylaşılan anlatımları okumadan internet gelmedi gibi yorumlar yapıyor. Fakat şunu belirtmem gerekiyor ki bedava internet paketi sayfamız sizler için özel kampanyalar hazırlayamaz. Sadece operatörlerin yaptığı kampanyaları sizler için güncel bir şekilde paylaşır. Toplu şekilde paylaşılan Turkcell bedava internet paketlerinden, size uygun olan kampanyalara katılım gerçekleştirebilirsiniz. Verilen hediye internetlerin hepsi yurt içi internet kullanımları için geçerli olacaktır. Bunun dışında  nasıl yapılır kısmını okuyup bütün kampanya bilgilerinin genel bilgilerini buradan görebilirsiniz.

5 Ocak – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında mobil veya bilgisayar üzerinden turkcell.com.tr’ye “Hızlı Giriş” ile giriş yapan bütün müşterilere, 1 defaya mahsus 500 MB günlük ücretsiz internet hediye edilecek. Katılım yapan müşterilerden kampanya katılımı için hiç bir ücret talep edilmeyecektir. Paket süresi dolduğunda otomatik iptal olur ve bilgilendirme mesajı aboneye iletilir.

Turkcell Hızlı Giriş Nedir ?

Kullandığınız cep telefonunuzun numarası yardımı ile gerçekleştirilen yeni müşteri kimlik doğrulama servisidir. Telefonunuza gelecek olan doğrulama koduna onay verip Turkcell uygulamalarına daha hızlı giriş yapabileceksiniz. Bu işlem Dünya Operatörler Birliği (GSMA) tarafından da Mobile Connect adı ile destek görmektedir. Örneğin; banka hesabınıza girdiğinizde otomatik gelen kodun sisteme girmesi ve cihazınızda yüklü olan uygulamanın anlık hesabınızı açmasına benzetilebilir bu işlem.

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • 5 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında cep telefonu veya web turkcell.com.tr’ye “Hızlı Giriş” ile giriş yapan Turkcell’e kayıtlı bütün abonelere, 1 defa olmak üzere 500 MB günlük internet paketi hediye edilecektir.
  • 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanya Faturalı Hat – Servisler , Hazır Kart – Servisler kampanyası olarak belirtilmektedir.
  • Faturalı ve faturasız bireysel müşteriler kolayca bu özellikten yararlanabilirler.
  • Hediye interneti bir başkasına transfer edemezsiniz, ek olarak yukarıda belirtilen işlemlerden herhangi birini yapmadığınız taktirde bedava internet gelmeyecektir.
  • Kampanya dahilindeki internetin sim kartınıza tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı geldikten hemen sonra kullanmaya başlayın.
  • Kampanyadan yararlanacak abone sayısı ile ilgili herhangi bir sınırlandırma yok.
  • Kampanya ücretsizdir.

Hızlı Giriş Kullanım Kampanyası ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz operatörünüzden yardım alabilirsiniz. Fakat acil internete ihtiyacınız varsa yukarıda belirtildiği gibi, Hızlı Giriş işlemi ile 1 günlük bedava 500 mb internete sahip olma fırsatını kaçırmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap