Bedava İnternet Paketi

Turkcell ikiye Katla Bedava internet Nasıl Yapılır ? (Anlatım)

17.10.2018
Turkcell ikiye Katla Bedava internet Nasıl Yapılır ? (Anlatım)

Turkcell‘in Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek vermek için yakın zamanda açıkladığı yeni kampanyası olan İkiye Katla ile Turkcell müşterileri data paketlerini ücret ödemeden iki kat olarak yıl sonuna kadar kullanabiliyor. Örneğin 10 GB interneti olan bir Turkcell abonesi bunu 20 GB olarak kullanabilecek. 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile bütün Turkcell müşterisi internet paketini ikiye katlayabiliyor.

Turkcell kampanyaları sadece bununla sınırlı değil, diğer hediyeler için;Turkcell Bedava internetziyaret et.

Turkcell Enflasyon Kampanyası İkiye Katla nasıl yapılır?

Bu kampanyaya resimler ile nasıl katılabileceğinizi adım adım anlatmaktayız. Kampanyaya katılabilmek için öncelikle 4.5G uyumlu SIM karta sahip bir Turkcell müşterisi olmanız gerekir. Eğer kullandığınız SIM kartınız 4.5G uyumlu değilse öncelikle bunu uyumlu bir kart ile değiştirmeniz gerekiyor. Sim kartınızı 4.5G uyumlu olarak değiştirmek için Turkcell cep merkezlerine gidebilirsiniz.

Turkcell Enflasyonla Mücadele

SIM kartı 4.5G uyumlu olan aboneler ise yukarıdaki görselde olduğu gibi aşağıdaki adımları takip edip, ücretsiz ve hızlı bir şekilde internetini İkiye Katla kampanyasına katılabilir.

 • İlk adım olarak BİP Messenger uygulamasını telefonunuza yükleyip giriş yapmanız gerekiyor. Uygulamayı ios ya da android cihazınızın uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz.
 • BİP‘i yükledikten hemen sonra giriş yapıp Keşfet menüsünden Enflasyonla Mücadele kanalına giriş yapın.
 • Bu işlemden sonra açılan sayfada “İkiye Katla” butonuna dokunup kampanyaya katılımınızı başlatabilirsiniz. Bu işlemden sonra size kampanyaya katıldığınıza dair mesaj, çok kısa bir süre sonra ise hediyenizin hattınıza tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Murat Şentürk dedi ki:

  Bunu toplam kaç kere yapabiliriz ben bir kere yaptım 3 gb vardı 3 gb daha geldi bir daha yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

  1. Admin dedi ki:

   1 defa katılınca yıl sonuna kadar devam ediyor. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız TL yükleyip paketinizi yenilemeyi unutmayın.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap