Bedava İnternet Paketi

Turkcell instagram 5 GB internet Paketi

Turkcell instagram 5 GB internet Paketi

Turkcelll, instagram’ın ne kadar çok kullanıldığını biliyor. İnstagram’da video izlemek, yüklemek, fotoğraflara bakmak ve fotoğraf yüklemek oldukça fazla internet harcıyor. Turkcell’de bu duruma daha iyi bir kullanım deneyimi katmak için alternatifler üretmek için çabalamakta. Mevcut tarifenizin interneti instagram kullanırken bitmesin diye yalnızca instagram’a özel ek 5 gb internet paketinden faydalanabiliyorsunuz. Bildiğimiz gibi BiP ve benzeri uygulamalar için Turkcell paketlerinde hediyeler ve buna özel internet paketleri bulunuyordu. Artık bu durum instagram için’de geçerli. Tabi ek bir ücret ödeyip bu paketi almak istemeyebilirsiniz, bunun için de güncel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bu güncel hediyeler aracılığı ile 2 GB , 3 GB, 5 GB, 10 GB hediye internet paketleri alabilirsiniz. Kampanyalara ulaşmak için Turkcell Bedava internet konusuna bir göz atın.

Turkcell Instagram Ek internet Paketi

Bu pakete sahip olduğunuzda mevcut tarife internetinden harcamadan instagram kullanabilirsiniz. Paketi 10 tl karşılığında satın aldığınız zaman yalnızca instagram uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB internet sahibi olursunuz. Paketi Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları alt kısımda belirtilen adımları inceleyerek satın alabilirler. Dilediğiniz zaman aldığınız paketi iptal edebilir, İptal işlemi sonrası kalan hakları ise süresi dolana kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Satın aldığınız interneti farklı Uygulama, tarayıcı, internet paylaşımı gibi işlemlerde kullanamazsınız. Bu ek paketten bireysel/kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattı sahibi müşteriler faydalanabilir.

İnstagram Paketi Özellikleri

  1.  Aylık fiyatı 10 TL’dir.
  2. Faturalı ve faturasız mobil hat kullanıcıları paketi satın alabilirler.
  3. Paketi satın alanlara yalnızca INSTAGRAM uygulamasında geçerli 5 GB internet verilir.
  4. Satın aldığınız 5 GB internet canlı yayınlarda geçerli değildir.

Turkcell İnstagram Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya ile verilen paketleri Turkcell satış noktalarından, SMS ile ve Hesabım Uygulamasından satın alabilirsiniz. Pos kanalı harici kanallardan alınan paketler alındığı tarihten itibaren 30 gün sonra tekrar yenilenir. Sadece faturasız kullanıcılara paketi bir ayda maksimum 4 defa olmak üzere Pos kanalından satın alma hakkı bulunmaktadır.
  • Sms yolu ile katılmak için INSTAGRAM yaz 2200‘a gönder.
  • İptal etmek için IPTAL INSTAGRAM yazarak 2200’a kısa SMS gönderdiğinizde paketiniz iptal olur.
  • Kalan internet miktarını öğrenmek için KALAN yazıp 2200‘a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Eğer instagram uygulamasını çok kullanıyorsanız hem şarjınızı hemde internetinizi burada bitiyorsa ek paketler ile bu kullannımı sabitleyebilirsiniz. Ek internet paketini satın alıp mevcut tarife internetini bitirmemiş olursunuz ve instagram kullanırken internetiniz bittiğinde aşım yapıp çok uçuk internet aşım ücretleri yerinde 10 TL’ye instagram’da geçerli 5 gb internet almak sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap