Bedava İnternet Paketi

Turkcell Instagram Bedava internet 2018 Yeni Yıl Kampanyası

29.12.2017

Turkcell Faturalı ve Faturasız müşterilerin yararlanacağı instagram Sınırsız Bedava internet 2018 Yeni Yıl Kampanyasında !

Turkcell Instagram Bedava internet 2018 Yeni Yıl Kampanyası

Turkcell, 2018 yılbaşı kampanyaları birden fazla. Hem çekilişler hemde birbirinden güzel hediyeler 2018’de Turkcell’lileri bekliyor. Arkadaşlarınızın yılbaşında neler yaptığını muhtemelen sizlerde Instagram gibi sosyal medya hesaplarından kontrol edeceksiniz. Ayrıca büyük bir ihtimal yeni yılda sevdiklerinizle çektiğiniz en güzel fotoğrafları yine İnstagram hesabımızda paylaşacaksınız. Turkcell Emocan’ların gelmesi ile kampanya ve promosyonlarda da bolca artış oldu. Buna örnek olarak BiP, Yaani gibi uygulamalarda verilen hediyeleri gösterebiliriz. Dilerseniz şuana kadar yapılmış güncel kampanyalardan yararlanarak 20 GB‘a kadar hediye alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Turkcell Bedava internet fırsat sayfasına giriş yapıp kampanyalara katılmak olacaktır.

Yeni Yıl Kampanyası Instagram uygulamasını oldukça fazla kullananların oldukça işine yarayacak. Bu fırsattan bütün Faturalı ve Faturasız Turkcell aboneleri faydalanabilecekler. Android ve ios cihazlarda en fazla kullanılan uygulama olan Instagram’da sizlerde yılbaşı bedava internet kampanyasıyla internetinden düşmeden faydalanabilirsiniz.

2018 yılında da geçtiğimiz yılda olduğu gibi Turkcell’in hediyeleri ve promosyonları devam edecektir. Yeni aboneler için yapılan kampanyalar, faturasız hattan faturalıya geçiş kampanyaları ile bir çok aboneye hizmete devam edecektir. Hatta bazı uygulamaları aracılığı ile hem uygulamalarda hemde gündelik internet kullanımında geçerli ücretsiz promosyonlarda yer alacaktır.

Yılbaşı Bedava internet Kampanyası

2018 yılında Instagram kampanyası ücretsiz şekilde aşağıda belirtilen bilgiler dahilinde tanımlanacaktır. Eğer bütün tarayıcılarda çalışan ücretsiz internet istiyorsanız alt kısımdaki fırsattan faydalanabilirsiniz.

Turkcell 2018 Instagram Sınırsız internet Yeni Yıl Kampanyası

Resmi sayfada Kategori: Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet kategorisinde yer alıyor. Kampanya iptal edilememektedir. Katılım yapacak abone sayısında herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. Kampanya tarihlerinde verilen hediye sınırsız ve ücretsiz olduğundan dolayı herhangi bir uygulama veya sms yoluyla sorgulaması yapılamayacaktır.

Turkcell Instagram Bedava internet Yılbaşı Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya yurt içinde geçerlidir.
  • Hediyeyi 31.12.2017 Saat 18:00’den itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Ücretsizdir. 02 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Yılbaşı heyecanının en çok yaşandığı anlarda, 31 Aralık 18:00 – 1 Ocak 23:59 saatleri arasında, canlı yayın harici Instagram kullanımlarınız internet paketinizden düşmeyecektir. Bu yeni yıl kampanyası ile 2018’e girerken Instagram’ı GB hesabı yapmadan doyasıya kullanın.
  • Kampanyaya katılmak için herhangi bir başvuru yapmaya gerek yoktur.
  • Büün Turkcell aktif ses hattı sahibi aboneler kampanyadan otomatik yararlanacaktır.

2GB Bedava internet Paketleri için; Saniye bekle !

Yılbaşı ile bir çok fırsatta bizi bekliyor. 2018 yılında güncel ücretsiz yeni hediyeler aboneleri beklemekte. Bu kampanyalar aracılığı ile hediye dakika sms ve internet paketi sahibi olabilirsiniz. Alacağınız hediyeler ile ek paket ve ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Sürekli güncel hediyelerden sevdiklerinizi haberdar etmek için alt kısımdaki sosyal butonları kullanarak paylaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap