Bedava İnternet Paketi

Turkcell iPhone 6S Plus 32GB Alana 12 Ay Boyunca 100 GB lifebox Hediye

17.12.2018
Turkcell iPhone 6S Plus 32GB Alana 12 Ay Boyunca 100 GB lifebox Hediye

Turkcell’den iphone 6S Plus alanlara 1 yıl boyunca 100 gb lifebox saklama alanı hediye. Lifebox ile dosyalarınızı yedekleyip fotoğraflarınızı arşivleyebilirsiniz. Kampanyadan Faturalı Hat – Servisler , Hazır Kart – Servisler statüsündeki aktif hat sahipleri faydalanabilirler. Turkcell’den kontralı ve taahhütlü bir şekilde iPhone 6S Plus 32GB telefon satın alan abonelere, lifebox’tan 1 yıl boyunca kullanabilecekleri 100GB saklama alanına ücretsiz sahip olurlar.

Lifebox dosya yedekleme dışında tarayıcılarda kullanabileceğiniz hediye internet kampanyaları için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

iphone 6S Plus Lifebok Kampanyası

10.12.2018 itibariyle Turkcell’den iPhone 6S Plus 32GB cihazı kontratlı bir şekilde satın alan aboneler faydalanabilecektir. 10.12.2018 itibariyle Turkcell’den iPhone 6S Plus 32GB telefonlarını taahhütlü ve kontratlı alan faturasız aboneler yararlanabilirler. 

Aboneler 12 ay boyunca faydalanabileceği lifebox 100GB saklama alanı hediyesinden yararlanabilirler. Iphone 6S Plus 32GB taahhütlü satın alımı yaptığınızda kontratı aktiflendiğinde hediyeniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Hattınıza ait GSM numaranızla lifebox’a giriş yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Lifebox Ne İşe Yarar ?

Lifebox Dosya, Video, Fotoğraf v.b bütün yedeklemek istediğiniz önemli dosyaları yedekleyebilirsiniz. Yedeklediğiniz dosyalara Lifebox uygulaması üzerinden istediğiniz zaman bağlanıp dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

İphone 6S Plus 32 GB alana 1 Yıl 100 GB Lifebox Hediye Kampanyası

lifebox aboneliği iptal edilmediği sürece lifebox servisi 1 yıl boyunca ücretsiz devamında ücretli kullanılabilir. Numara değişikliği durumunda abonenin lifebox uygulaması içeresinden bilgilerini güncellemesi gerekebilir.

Turkcell’den iPhone 6S Plus 32GB cihazlarını taahhütlü ve kontratlı alan postpaid aboneler faydalanabilir. 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya cihaz alımı yapıldığında otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

Lifebox Uygulaması

Uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz yükleyebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap