Bedava İnternet Paketi

Turkcell istanbul Modern 2 GB internet Paketi 2 TL

Turkcell istanbul Modern 2 GB internet Paketi 2 TL

Ek internet paketleri hayatımızda oldukça büyük bir önem taşıyor. Bu paketler sayesinde geçerli olduğu uygulamaları kullanabiliyor, anlık yapmamız gereken işlemleri çabucak gerçekleştirebiliyoruz. Okulda, işte, sokakta ve hemen hemen her yerde gereksinim duyduğumuz interneti kullanmak büyük önem taşıyor. Çekirdek bir ailede minimum 2 kişi sürekli internet kullanımı yapıyor. Sürekli kullanımlar aile içerisindeki iletişimi bazen kısıtlasa da olumlu sonuçları da bulunuyor. Olumlu sonuçlar olarak, araştırma ve kendini geliştirmek için kullanımlar yapan insanlar istedikleri bilgiye daha hızlı ulaşabiliyorlar. Fakat unutmamak gerek ki ek internet paketleri geçici paketlerdir. Belirlenen süre veya internet hakkı bittiğinde eğer farklı bir internetiniz yoksa aşım yapabilirsiniz. Tabi ki bu aşımları kısmen de olsa engellemek için hattınıza uygun olan Turkcell Bedava internet kampanyalarından yararlanmayı deneyebilirsiniz.

İstanbul Modern İnternet Paketi ile günlük 2 gb internet paketine sadece 2 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Paket ücreti %18 KDV ve %5 ÖİV dahil 2 TL’dir. Fakat kullanımı sadece bir sayfada yapılmaktadır. Paket alındıktan sonra 24 saat geçerlidir. Gün içerisinde bu paketi sadece 1 defa satın alabilirsiniz. Satın aldığınız paket sadece istanbulmodern sayfasında geçerlidir. Buradaki videoları aldığınız ek paket ile izleyebilirsiniz. Satın aldığınız paket otomatik olarak yenilenmez, 24 saat dolduktan sonra otomatik olarak son bulur. Bireysel Faturalı ve Faturasız mevcutta internet paketi olan müşteriler bu paketi aşağıdaki sms yöntemi ile satın alabilirler. Onay SMS’i geldikten hemen sonra paketi kullanmaya başlayın.

İstanbul Modern İnternet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Önemli Not: Bu paket sadece istanbulmodern.org sayfasında geçerlidir.
  • Sende hemen İstanbul Modern İnternet Paketini satın almak için IMODERN yazıp 2222’ye hemen mesaj gönderin.
  • Bu paketi iptal etmek için sms göndermenize gerek yok, zaten 24 saatlik sürenin ardından otomatik olarak iptal konuma gelir.
  • İstanbul Modern sayfasından Müze, Sergiler, Eğitim ve benzeri kategoriler ile İstanbul hakkında bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

Belirtildiği üzere bu paket sadece 1 web sayfası üzerinde geçerlidir. Bu paketi satın aldığınız zaman farklı internet sayfası veya uygulamalarında kullanamazsınız. Paket hakkında daha fazla bilgi almak için Müşteri Hizmetlerinden de bilgi edinebilirsiniz. Genel bilgiler yukarıda yer verildiği gibidir. Eğer hediyelerden faydalanmak istiyorsanız operatörünüze ait kategoriye giriş yapıp ücretsiz içeriklere göz atmanız önerilir. Farklı ek internet paketleri için sayfada yer alan İnternet Paketleri isimli kategoriyi ziyaret edip dilediğiniz paket bilgilerine ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap