Bedava İnternet Paketi

Turkcell Kamu Ekstra Paket 5 GB Bedava internet 2017

15.04.2017
Turkcell Kamu Ekstra Paket 5 GB Bedava internet 2017

Turkcell, yeni kamu müşterilerine hiç olmadığı kadar uygun paket ve kampanya sunumlarına devam ediyor. Kamu çalışanları 12 ay boyunca daha rahat ve daha fazla internet kullanabilsin diye belirttiği tarih arasında Turkcell Kamu Ekstra Pakete gelen müşteriler bu kampanyadan ek bir ücret ödemeden yararlanabilirler. Belirtilen pakete geçiş yapan müşteriler 12 ay boyunca her ay 5 GB ücretsiz internetten yararlanabilirler. İnternet 2017 yılında en fazla kullanılan operatör içeriklerinden biri oldu. Bir çoğumuzun yeme, içme ve barınma gibi gereksinimlerimize bir ek olarak interneti gösterebiliriz. Herkes oturduğu bir yerde hemen wifi şifresini istiyor veya paketinin interneti ile sosyal medyada gezinmeye başlıyor. Bu bakımdan düşünecek olursak bol internet tüketen müşteriler için Turkcell bedava internet seçeneği ile bir hayli destek oluyor diyebiliriz. İlk defa bu denli yüksek bir internet içeriği veren kampanya düzenliyor Turkcell, tam 1 yıl boyunca her ay hattınıza hediye 5 gb internet tanımlanacak.

Kampanyadan herkes faydalanabilir demek isterdim, fakat adından da anlaşılacağı gibi sadece Kamu çalışanları için özel bir paket. Belirtilen paket dışında farklı kamu paketi kullanan aboneler bu kampanyadan yararlanamazlar. Hediye interneti kullanmanız için bir saat dilimi kısıtlaması bulunmuyor. Böylece aldığınız hediyenizi dilediğiniz saatler arasında rahatça kullanabileceksiniz. Ayrıca cihazınızın veri paylaşımı menüsünden Veri Paylaş işlemi ile Laptop veya tablet gibi cihazlarınızda bu interneti kullanma imkanınız bulunuyor. Bir çok kişi yeni kampanyaları sorgulamadan hat taşıma veya tarife değişimi yaptığından bu tür hediyelerden faydalanamıyor.  Herhangi bir sayı sınırı ile sınırlandırılmayan bu kampanyadan hemen sizlerde faydalanın. Turkcell bedava internet paketleri 2017 yılında da yardımımıza koşuyor.

Turkcell Kamu Ekstra Paket 5 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Öncelikle bu kampanya 31 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kamu Ekstra Pakete geçen bireysel faturalı aboneler için 12 ay boyunca aylık 5 GB internet hediye olarak tanımlanacaktır. Kampanya bu pakete geçiş yapıldığında müşterilere otomatik olarak tanımlanır.
  • Faturalı hat kampanyası olduğundan, hazır kart aboneleri faydalanamazlar.
  • Kampanya için başvuru SMS’i gerekmez ve yoktur.
  • Kampanya içeriği ile 12 ay boyunca geçerli aylık 5 GB internet pakete geçiş yaptığınızda otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.
  • Hediye internetiniz bir sonraki aya devretmez.
  • Hediye internet miktarı ile ilgili olarak %80 ve %100 uyarıları sms olarak tarafınıza gönderilir.
  • Paket dahilinde hediye edilen faydalar yurt içi kullanım için geçerlidir.
  • Paket aşımında standart paketinizin internet aşım ücretiyle ücretlendirilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketi ile alakalı detaylı bilgi için Cep Merkezleri, Resmi Sayfa ve Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Kamu çalışanlarına özel bu pakete sizlerde geçiş yapıp bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap