Bedava İnternet Paketi

Turkcell Kamu Kurum 6 ay 6 GB Bedava internet

30.03.2017
Turkcell Kamu Kurum 6 ay 6 GB Bedava internet

Bireysel faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için sürekli Turkcell kampanyaları yapılmakta. Kamu çalışanları için de bu tür kampanyalar bulunuyor. Kamu Kurum 6 Ay 6 GB bedava internet paketi ile hattınıza tanımlanacak olan 6 gb ücretsiz interneti 6 ay boyunca kullanabileceksiniz. Bu kampanya faturalı hatlar için geçerlidir, bildiğiniz gibi kamu paketleri sadece faturalı hatlara özel paketlerdir. Eğer sizde bir kamu çalışanıysanız belirtilen paketlerden birine geçiş yaparak 6 fatura dönemi boyunca geçerli olacak Turkcell bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bu paketi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fakat belirtmem gerekir ki bu hediye içerik sadece yurt içi internet kullanımlarında geçerli bir pakettir.

Kamu çalışanları rahatça internete girebilsin diye yapılan bu kampanyada, belirtilen paketlerden birine geçmeniz yeterli. Ardından size gelecek olan aktivasyon mesajı ile kullanmaya başlayabileceksiniz. Paket her ay 6 gb internet vermez, bir defa paket tanımlanır ve 6 ay boyunca bunu kullanırsınız. Kamu Kurum 6 ay 6 GB hediye paketiniz mevcut tarifenizde yer alan internet paketi bittikten sonra devreye girer.  Kampanya abonelere otomatik olarak tanımlanmaktadır. İnternetin bu denli pahallı ve önemli olduğu zamanlarda tarifeniz ile kullanabileceğiniz bu hediye bir nebzede olsa ek internet paketi alma durumunuzu azaltacaktır. Tek yapmanız gereken size uygun kamu paketini seçmek olacak, bu işlemi yapmanız hediyeyi almanız için gereken tek işlemdir.

Turkcell Kamu Kurum 6 ay 6 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Kamu Kurum Mini 2 GB, Kamu Kurum Midi 2 GB, Kamu Kurum Mini 4 GB, Kamu Kurum Midi 4 GB ve Kamu Kurum Mega paketlerinde bulunan veya bu pakete geçiş yapan müşteriler ücretsiz internetten yararlanabilir.
 • 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için geç kalmayın.
 • Yukarıda belirtilen paketlerden birine geçiş yaptığınızda hediye internet otomatik hattınıza tanımlanır. Eğer tanımlama işlemi gerçekleşmezse  KAMU6GB yazıp 2200’a SMS gönderebilir veya çağrı merkezini arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hediye internet yurtiçinde geçerli olduğundan, yurt dışı kullanımları ek ücret olarak faturanıza yansıtılır.
 • Kampanya dahilinde verilen içerik tarifenizin interneti bittiğinde devreye girer.
 • 6 ay boyunca 1 defa tanımlanan internet devir edecektir, süre dolduktan sonra paket ek bir işlem yapmanıza gerek kalmadan iptal olur.
 • Ücretsiz paketi iptal etmek isterseniz IPTAL KAMU6GB yazıp 2200’a  sms göndererek ek bir ücret ödemeden iptal edebilirsiniz.
 • Turkcell hediye kampanyalar için ek bir ücret ödemezsiniz.

Turkcell 2017 yılında abonelerinin genelde internet sıkıntısı çektiğinin farkında olduğu için bu ve buna benzer kampanyalar yapmaya devam edecektir. Eğer halen Turkcell’li değilseniz ve bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız. Belirtilen şartları kapsadığınız taktirde, Turkcell Cep Merkezlerine uğrayıp ücretsiz hat taşıma işlemi yapabilirsiniz. 6 Ay 6 GB internet kampanyası ile alakalı daha fazla bilgi edinmek için Müşteri Hizmetlerini arayıp aklınıza takılan soruların cevabını alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Yasin dedi ki:

  Güzelmis

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap