Bedava İnternet Paketi

Turkcell Katlanan Bedava internet Kampanyası

01.05.2017
Turkcell Katlanan Bedava internet Kampanyası

Turkcell Katlanan bedava internet paketi nasıl yapılır ? Katlanan internet nedir ? gibi sorularınızın hepsini burada yanıtlanmış olarak bulabilirsiniz. Turkcell hemen hemen her müşterisi için bedava internet kampanyası düzenlemeye olanak sağlayan en büyük GSM operatörü. Katlanan internet Hesabım uygulaması yardımı ile yapılan bir özelliktir. Bir defalığına paketinizin GB’larını ikiye katlamanıza yarar. 4.5G’nin 1 yaşının şerefine paketinizde ki internetiniz ve en sevdiğiniz uygulamalar için geçerli olan GB’larınız 2’ye katlansın. Üstelik tek yapmanız gereken işlem ise akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından Hesabım uygulamasını yüklemek. Bir çoğumuzun sürekli ilk biten paketi olan internet’de böylece ücretsiz kullanımlar sayesinde giderilmiş oluyor. Aksi taktirde GB’larımız bittikten sonra ek ücret ödeyip ek bir paket almamız gerekiyor. Fakat bu ve buna benzer Turkcell bedava internet fırsatları devam ettikçe, ek ücret ödemeden geçerli şartları sağladığınız kampanyalardan ek bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllara göre 2017 yılında daha fazla kampanya ve hediye veren Turkcell, bünyesine binlerce yeni müşteriyi kattı. Açıkçası bu tür kampanyalar müşterilerin yani biz kullanıcıların gözünde oldukça avantajlı göründüğünden, en fazla hediye internet ve benzeri içeriği hangi operatör veriyorsa genelde o GSM operatörüne yöneliyoruz. Umarım Hesabım uygulaması ile verilen ücretsiz içerikler sürekli devam eder. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için 4.5G uyumlu cihaz ve sim kart kullanıcısı olmanız gerekiyor. Hazır Kart kullanıcısıyken faturalı hatta geçtiğiniz zaman veya faturalıdan Hazır Kart’a geçmeniz durumunda kampanyadan faydalanabilmek için tekrar Hesabım uygulamasından giriş yapıp Salla kazan kampanyalarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Katlanan Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Abonelerin 4.5G uyumlu cihaz ve hat kriterleri aynı anda sağladığında, 2 gün içinde yapılacak kontrollerden sonra katlama hakkı hediye edilir.
 • Bu müşteriler, kampanyaya ilk defa katıldığı taktirde 1 defaya mahsus olmak üzere internet paketlerini katlama hakkı kazanacaklardır.
 • Bu kampanyadan ilk defe 4.5G kullanan aboneler yararlanabilir.
 • 4.5G uyumlu cihaz ve sim kart özelliklerini sağlamayan aboneler faydalanamazlar.
 • Hediye internet sim kartınıza tanımlandığında konu ile alakalı bildirim SMS’i gelecektir. Sms’in ardından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Ayrıca; Kampanya ile birlikte sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data müşterileri, 21 Nisan – 19 Mayıs 2017 arasında her hafta birbirinden güzel hediyeleri Hesabım’dan alabilirler.

Kampanya ile alakalı detaylı bilgiyi Turkcell Cep Merkezlerinden edinebilirsiniz. Yukarıda cevabı olmayan ve aklınıza takılan herhangi bir soru oluştuysa alt kısımdan yorum bırakarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mahmut dogan dedi ki:

  Teşekkürler turkcell dünyanın en kaliteli operatörü
  Türkcell biz ailece turkcell liyiz

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap