Bedava İnternet Paketi

Turkcell Kazandıran Kampanya 3 GB Bedava internet

11.11.2017
Turkcell Kazandıran Kampanya 3 GB Bedava internet

Turkcell, Hazır Kart 3 GB Bedava internet kampanyasından haberiniz var mı ? Turkcell’in 2017’ye özel son kampanyalarından biri Kazandıran Kampanya ile 1 ay geçerli 3 GB bedava internet paketi sahibi olabilirsiniz. Faturasız hat kullanıcıları, Hesabım uygulaması veya resmi sayfadan kredi kartı veya bankamatik kartı ile TL yüklemesi yaptıklarında hediye internet kazanıyorlardı. Bu paketten zaten bir çok müşterinin haberi vardır. Fakat Turkcell 15 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan yepyeni bir kampanya paylaştı. Bu kampanyaya geçmeden önce internete ihtiyacınız varsa 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Turkcell Bedava internet   isimli yazıyı okumanız olacaktır. Belirtilen özelliklere sahipseniz ücretsiz fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Teknolojinin ilerleyişi ile bedava internet kampanyaları arttı. Bunun sebebi aktif olarak sosyal medya ve interneti en çok kullanan ülkeler arasında yer alıyoruz. Çevreniz veya kendi kullanımınıza dikkat edecek olursanız sosyal medya ve benzeri sayfalarda uzunca vakit harcadığınızı fark edebilirsiniz. Örnek verecek olursak bir çok bilgiyi aklımızda tutmak yerine internette arıyoruz. Bunun yanında sosyalleşme işlemini dahi internetten gerçekleştirmekteyiz diyebiliriz.

Turkcell Kazandıran Kampanya

Bu kampanya Faturasız hat sahipleri için geçerli olacaktır. Faturalı müşterilerin faydalanabileceği bir promosyon değildir. Verilen hediye kapsamındaki internet yanlızca kişisel kullanımlarınız içindir. Ticari gelir sağlamak amacıyla kullanılamaz, satılamaz ve transfer edilemez. Bu kampanyayı alt kısımda belirtilen adımları yaptıktan sonra gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz. Kampanya kullanımı 3 Kasım- 15 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye içerik olduğundan, bunun için bir ücret alınmaz. Sahip olacağınız bu hediyyi  Bip, Fizy, Youtube, Facebook, Instagram ve Whatsapp benzeri uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Turkcell 3 GB Bedava internet Paketi Kazandıran Kampanya Nasıl Yapılır ?

  • 7 ay ve daha uzun süreden beri yükleme yapmayan faturasız hat müşterileri, Turkcell kalitesini yeniden yaşasın diye hatlarına yükleme yaptıkları zaman hem hatları görüşmeye kapanmaz hem de 1 ay geçerli 3 GB hediye internet ve sürpriz hediyeler kazanır!
  • 20 TL üzeri TL veya 10 TL üzeri paket yüklemesi yapan abonelere Kazandıran 3 GB Paketi ile 1 ay geçerli 3 GB internet, 30 gün geçerli Dergilik uygulaması üyeliği ve sadece bu uygulamayı kullanırken geçerli 5 GB internet, TV+ üyeliği, BiP’te geçerli 500 dk ve 5 GB internet, bir aylık Fizy üyeliği de hediye edilir.
  • Kazandıran 3 GB Kampanyası’ndan 7 ay ve üzerinde, 10 TL üzeri TL/paket yüklemesi/TL transferi yapmamış olan, hattı dış aramalara ve kullanıma kapalı Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell ses ve data aboneleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya katılmak için SMS gönderilmez.
  • Yurt içinde geçerlidir.

Kazandıran Kampanya Sıkça Sorulan Sorular

  1. Kimler faydalanabilir ? (Nasıl yapılır kısmındaki ilk maddede bu bilgi bulunmakta.)
  2. Kampanya faydalarını ne zaman kullanabilirim ? (Gelecek onay mesajının ardından.)
  3. Kalan kullanımları nasıl kontrol edebilirim ? (Hesabım uygulaması üzerinden kolayca kontrol sağlayabilirsiniz.)
  4. Kampanya ne kadar geçerlidir, nasıl iptal edilir ? (1 ay geçerlidir ve süre dolduktan sonra otomatik iptal olur.)
  5. Paket kullanımı ile alakalı bilgilendirme mesajı gelir mi ? (Evet, kullanım hakkınız ile alakalı %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme uyarıları gelir.)

Yukarıda belirtilen şartları sağlarsanız hediyeye sizde sahip olursunuz. İnternet bir iletişim ağıdır. İnternetsiz kalmamak için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap