Bedava İnternet Paketi

Turkcell Kim 1 GB Bedava internet ister Kampanyası

05.05.2017
Turkcell Kim 1 GB Bedava internet ister Kampanyası

Kim bedava internet istemez ki. Sürekli sayfamızda Turkcell operatörüne ait kampanyaları güncel bir şekilde paylaşıyoruz. Son çıkan kampanyalardan biri olan Kim 1 GB İster? fırsatı ile sizlerde 15 adet soruyu cevaplayarak 1 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Sayfamız aracılığı ile diğer kampanyalara da göz atma şansınız bulunuyor. Turkcell’in BiP uygulamasına özdel 1 gb hediyeli yarışmasına katılanlar hediye internet fırsatından hemen yararlanabilir. Bir çok kişi burada yer alan kampanyalardan faydalanmıştır ve yenilerinin çıkmasını bekliyordur diye düşünüyorum. Bunun yanında şunu da belirtmek isterim ki sayfaya giriş yapıp okumak ile hediye internet gelmez. Uygun olduğunuz kampanyalardan gerekli işlemleri yaparak faydalanabilirsiniz. Alt kısımda bulunan nasıl yapılır adımlarını takip ederek Turkcell Bedava internet fırsatından hemen faydalanın. Kategori hem faturalı hemde faturasız bireysel müşterilerin kullanımına açık olduğundan bir çoğumuzun işini görecektir.

Öncelikle cihazınızda BiP uygulaması yer almıyorsa Android mağazanızdan BiP uygulamasını akıllı cihazınıza yükleyin. Ardından cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Eğer daha öncesinde BiP uygulamasını kullanıyor ve giriş yaptıysanız bu işleme gerek yok. Direkt olarak yüklü olan uygulamaya giriş yapın. Kampanyadan faydalanacak olan müşteriler arasında herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Ayrıca yaş sınırı olmayan özel kampanyalar arasında yer almakta. Herkes gibi sizlerde cihazınızda BiP uygulamasını bulundurup kullanarak, ara sıra kontrol ettiğiniz taktirde bu tür kampanyaların oldukça fazla yapıldığını göreceksiniz.

Turkcell BiP Kim 1 GB İster? – 1 GB Bedava internet Nasıl Alınır ?

  • BiP uygulamasını cihazınıza yükleyip “Keşfet” kategorisi altındaki “Kim 1 GB İster?” butonuna tıklayarak yarışmaya katılın. Her adımda 3’er soru sorulacaktır ve 5 kademelidir.
  • Sorulan bütün soruları doğru şekilde yanıtladığınız da 1 GB Bedava internet sahibi olursunuz.
  • Kim 1 GB İster? kampanyası 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Uygulama ve yapacağınız işlemler ücretsizdir.
  • Kullanıcılara geçtikleri her aşamada hediyeler sunulur, dilerseniz o hediyeyi seçip o haftalık yarışmadan çekilebilirsiniz. Veya devam edip 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.
  • “Kim 1 GB İster?” Uygulamasından ödül alan abonelerin hatlarına ödül en geç 48 saat içinde yüklenecektir.
  • Kampanyadan sadece Android akıllı cihaza sahip akıllı telefon kullanıcıları yararlanabilirler.
  • İos yani iphone kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamazlar.
  • Yarışmada; ilk tur bittiğinde 50 MB, 2. turda 100 Mb,  3. turda 250 mb, 4.’de ise 500 mb, son turda 1 Gb kazanırsınız.

Turkcell 2017 BiP Bedava internet kampanyalarına oldukça özen gösterdi. Bütün uygulamalarını abonelerinin kullanması için hediyeler ile süsleyen GSM Operatörü müşterilerinin gözündeki değerini katlayarak arttırıyor. Sizlerde nasıl yapılır kısmındaki maddeleri okuyarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yarışmaya katılmadan hediye alınamaz veya Sms yöntemi ile kampanyaya katılım gerçekleştirilemez. Aklınıza takılan soruları Alt kısımda yorum kısmına yazabilirsiniz. GSM operatörünüze ait Çağrı Merkezini arayıp destek alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap