Bedava İnternet Paketi

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası

15.08.2018

Turkcell 2018 Kurban Bayramı Bedava internet Paketi nasıl yapılır ? Kurban Bayramı kampanyaları

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet Kampanyası

Turkcell, Kurban Bayramı kampanyası aboneleri tarafından heyecanla bekleniyor. Bir önceki bayramda yaptığı kampanya ile milyonlarca GB hediye internet verildi. Bu durumda 2018 yılının kurban bayramında müşterilerin hediye internet beklemesine sebep oldu. Bir çoğumuzun bildiği gibi bazı kampanyalar sms ile yapılıyor, bazıları uygulama veya buna benzer ögeler yardımı ile yapılmakta. Fakat çoğu zaman hattımıza otomatik olarak tanımlanan kampanyalar da bulunuyor. Bizler sayfamızda sizler için bütün kampanyaları hızlı bir şekilde paylaşıp, facebook sayfamızdan da ilk sizleri bilgilendiriyoruz. İnsanlar Hesabım uygulamasına giriş yapıp kampanyalar menüsünden, Kurban Bayramı kampanyasına dair herhangi bir bildirim var mı diye sürekli kontrol etmekte. Bunun sebebi ise şuana kadar bu uygulama üzerinden Turkcell Bedava internet kampanyaları yapılması oluyor.

Turkcell’liler Kurban Bayramında bedava internet kullanarak bütün sevdiklerine ulaşabilir. Cihazınızda yer alan uygulamalar ile sevdiklerinize mesaj gönderip, görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Bunu yaparken eğer data yani internet paketiniz yoksa, kampanyalardan faydalanın. Böylece Whatsapp gibi uygulamalarla bütün sevdiklerinizi arayıp sms gönderebilirsiniz. Son dönemde Turkcell Fırsatlarından çoğu kişi faydalanmadı. Bizler herkes kampanyalardan haberdar olsun diye bu sayfadan bedava internet kampanyalarını paylaşıyoruz. Sayfada bulunan bir çok faturalı ve faturasız kampanya yer alıyor. Bu kampanyaları hattınızın uygunluğunu kontrol ederek sizlerde kullanabilirsiniz. Kampanyalar ücretsiz olduğundan herhangi bir ücret ödemezsiniz. Fakat bazı kampanyalar 1 ay ücretsiz sonrasında ücretli olarak değişebiliyor. Zaten böyle bir durum söz konusu olduğunda sizlerle paylaşmaktayız.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Resmi sayfada da yayınlandığı üzere BiP uygulaması üzerinden yapacağınız Sesli ve görüntülü görüşmeler ücretsiz olacaktır.
  • Faturalı müşteriler, fatura ödeme yöntemini otomatik yaptığında ilk fatura ödemesi gerçekleştikten sonra hediye 2 gb internet kazanırlar.
  • 4.5G Salla Kazan kampanyası ile 1, 2, 3, 5, 10 gb bedava internet kazanmanız mümkün.
  • Genç uygulamasını şuana kadar cihazınıza yüklemediyseniz, yükleyip giriş yaparak hediye 1 gb sahibi olun. (GNÇ’lere özel)
  • 4.5G sim kart kullanmayan müşteriler hatlarını 4.5g uyumlu olarak değiştirdiğinde 10 gb bedava internet kazanmış olacaklardır.
  • Bu kampanyaların nasıl yapıldığını öğrenmek için; Turkcell Bedava internet isimli yazımızı okumanızı önemle tavsiye ederim.

Kurban Bayramı Kampanyası ile sizlerde bedava internet kullanmanın tadını çıkarın. Kampanya yenilendiğinde burada da güncelleme işlemi gerçekleşecektir. Bunun yanı sıra lütfen hattınızın uygun olduğu kampanyaları yapın. Ek olarak hediyeler yurt içi internet tüketimi için geçerli olduğundan herhangi bir yurt dışına çıkma durumunuz olduğunda müşteri hizmetleri ile görüşme yapıp ek paket almanız tavsiye edilir. GNÇ, Platinum, Dört Dörtlük paketler ve diğer faturalı faturasız hat kampanyalarından arkadaşlarınızın da yararlanmasını istiyorsanız, sayfanın bağlantısını onlara da gönderebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap