Bedava İnternet Paketi

Turkcell LifeCell 2 GB Bedava internet Kampanyası

18.10.2017

Turkcell’den Lifecell 2 GB Bedava internet Kampanyası ile Lifecell lansmana özel 2 ay aylık ek 2 GB internet hediye! Hemen Lifecell paketlerine gelin, bu fırsatı kaçırmayın!

Turkcell LifeCell 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, kampanyasını sizlere haber vereli uzun bir zaman olmamıştı ki bir yenisi çıktı. Geçenlerde paylaşılan bilgilendirici yazı sayesinde hemen hemen herkes bedava internet aldı. Bir çoğunuz sayfayı takip ederek kullanabileceğiniz promosyonlardan haberdarsınız. Fakat bazı arkadaşlar belirtilen adımları yapmadığı için bu fırsattan faydalanamıyor. Sayfada paylaşılan yazıyı dikkatli bir şekilde okursanız sizlerde fırsatlardan yararlanırsınız. Şuanda halen aktif olan Turkcell LifeCell bedava internet paketi faturalı hat aboneleri için geçerlidir. Yani faturasız aboneler bu paketi kullanamayacaklardır. Turkcell’in Lansmanlarından haberiniz olmuştur. Lansmana özel kampanyalar yapılarak müşteri potansiyelini arttırmak ön görülmektedir. Sizde bu promosyona benzer içeriklerden yararlanmak için Turkcell Bedava internet isimli yazımızı okuyun. Böylece mevcut faturalı ve faturasız diğer hediyeleri alabilirsiniz.

Turkcell Lifecell kampanyası ile 12 ay boyunca her ay hattınıza ücretsiz olarak 2 gb bedava internet tanımlanır. Böylece ücretsiz 2 gb internet sahibi olursunuz. Turkcell müşterilerinin internet kullanımını oldukça dikkate alan bir operatör. Takip edenler iyi bilir sürekli uygulamaları üzerinden abonelerine hediyeler vermekte. Bu hediyeler sayesinde milyonlarca abone her ay ek internet paketine ücret ödemek zorunda kalmıyor. Bildiğiniz gibi ek internet paketleri dakika ve sms’e göre daha pahallı.

Turkcell Lifecell Nedir ?

Lifecell Turkcell’in yeni lansman ürünüdür. Lifecell paketlerine geçerek 12 ay boyunca hediye 2 gb data paketine sahip olursunuz. Lifecell paketleri müşteri dostu paketlerdir. Eğer mevcut kampanyanız bittiyse ve bitimine az bir süre kaldıysa belirtilen süre aralığında bu pakete geçip sizde faydalanabilirsiniz.

Turkcell LifeCell 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya 30 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bu promosyondan 25.09.2017-30.11.2017 arasında Lifecell paketlerini alan aboneler kullanabilir.
  • Kampanya dahilinde, 12 ay boyunca aylık 2 GB hediye internet verilir. Hediye otomatik olarak aktif olur. Farklı bir SMS atılmasına gerek yok. 25.09.2017-2.10.2017 arasında paket alan aboneler için tanımlamalar 2.10.2017’den itibaren liste ile yapılır, bu sürede içinde pakete geçiş yapan abonelerin ek bir aktivasyon işlemi yapması gerekmez.
  • Hediye paket her ay otomatik olarak hattınıza tanımlanır.
  • Lifecell paketleri arasında, bir sonraki fatura döneminde geçerli olacak şekilde geçiş yaptığınızda hediyeniz iptal olmaz.
  • Yalnızca yurt içinde geçerlidir.
  • Önce tarifenizin yani ana paketinizdeki interneti, sonra ek paketinizdeki interneti kullanacaksınız.

Lifecell hayata dair her şey bu paketlerde. Lifecell Pro Yıllık Abonelik Kampanyası, Lifecell Super Yıllık Abonelik Kampanyası, Lifecell Extra Yıllık Abonelik Kampanyası paketlerinden birini seçebilirsiniz. Bu paketler 50 gb uygulamalarda geçerli internet barındırmaktadır. Buna benzer içerikler için Turkcell Bedava internet paketi isimli kategoriye göz atın. Bu arada bu paylaşımı beğenip arkadaşlarınıza bağlantı göndermeyi unutmayın.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap