Bedava İnternet Paketi

Turkcell Lifecell Hoşgeldin 7 GB + 20 GB internet Tarifesi

03.12.2018
Turkcell Lifecell Hoşgeldin 7 GB + 20 GB internet Tarifesi

Turkcell’e yeni gelenlerin faydalanabileceği faturasız Lifecell Hoş Geldin paketleri arasında en fazla internete sahip olan bu tarife oldukça çok talep görüyor. Bunun sebebi ise, seçili uygulamalarda geçerli 20 GB internet ve yine günlük kullanımlarınız için her yöne 7 GB internet paketini barındırıyor olması. Hazır Kart Kampanyası olarak Turkcell’de yer alan bu kampanyadan yalnızca yeni aboneler faydalanabileceklerdir.

Ayrıca Turkcell’li aboneler her hafta dağıtılan hediyelerle ücretsiz internet alıyor, bu hediyeler için Turkcell Bedava internet sayfasındaki fırsatları kullanıp hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Lifecell Hoş Geldin 7 GB Paketi

Lifecell’de her şey için bol bol internet seni bekliypr. Uygulamalarda geçerli 20 GB ve yapacağınız diğer kullanımlar için 7 GB ile internetin sonsuz dünyası artık Lifecell ile cebinizde. 750 dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaşım yap.

  • Lifecell Hoşgeldin 7 GB Paketini, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen ses hattı aboneleri satın alabilir. Yararlanmak isteyen abonelerin son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış olması gereklidir.

BiP’ten Her Yöne 1000 Dakika

  1. BiP aramayla her yöne 1000 dk (ister ev, ister iş, ister cep). Aradığın kişinin BiP’i olmasa bile BiP’ten her yöne 1000 dk ile dilediğiniz kişiyi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.
  2. BiP’ten BiP’e sınırsız konuşma.

Paket İçeriği; 7 GB + Uygulamalarda geçerli 20 GB + her yöne 100 SMS + her yöne 750 dk.
Fiyatı; 45 TL’dir.

Turkcell Lifecell Hoş Geldin 7 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Faturasız Lifecell Hoş Geldin 7GB paketini satın almak için LIFECELL HOSGELDIN 7GB yazıp 2200’a ücretsiz mesaj gönderebilir ya da Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi 45  TL karşılığında satın alabilirsiniz.
  • Lifecell Hoş Geldin 7GB tarifesini alan bireysel, faturasız Turkcell aboneleri aylık olarak, UpCall’dan da kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 750 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 7 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 5 GB ve Yaani’de geçerli 3 GB internet hakkına sahip olurlar.
  • Turkcell her yöne bedava internet için Turkcell Bedava internet yazımızı okuyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap