Bedava İnternet Paketi

Turkcell Lifecell Mix Paketleri 75 GB internet Kampanyası

30.08.2018

Turkcell Lifecell Mix Paketi Kampanyası ile bol internetli paketler seni bekliyor.

Turkcell Lifecell Mix Paketleri 75 GB internet Kampanyası

Turkcell Lifecell Mix paketi, ile abonelerinin internet kullanımını daha özgür hale getirdi. Yakın zamanda çıkardığı 3 adet Lifecell Mix tarifesi ile abonelerinin instagram’dan Facebook’a, Youtube’dan Twitter ve Spotify’a daha bol internetle giriş yapmasını sağlıyor. Faturalı ve faturasız hatlar için Lifecell Mix paketleri bulunuyor. Aralarındaki fark ise faturalı en yüksek paket seçeceğiniz 10 Uygulamada geçerli 75 GB(Uygulama başına 5GB) verirken, faturasız en yüksek paket seçeceğin 5 uygulamada geçerli 25 GB (Uygulama Başına 5GB) özelliğine sahip. Paket fiyatları da değişiklik gösteriyor tabi. Tarife değiştirmeden internet sahibi olmak istiyorsanız ek paketi satın almanız gerekir. Bunun yerine aktif yeni kampanyaları kullanıp Turkcell Bedava internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz.

LifeCell Mix Paketleri

Lifecell paketleri, Turkcell’in hayatı kolaylaştıran tarifeleri arasında yer alıyor. İnsanlara bir paketi dayatmak yerine gündelik ve aylık kullanımlarını analiz edip tarifeleri de bu yönde çıkarılıyor. Faturalı Lifecell Mix paketlerinin içeriklerini alt kısımdan kontrol edebilirsin. Eğer bu paketlerden birine geçiş yapmak istersen müşteri temsilcisini arayıp ya da cep merkezinden geçiş işlemi yapabilirsiniz.

Lifecell Mega Mix Paketi

Turkcell Lifecell Mega Mix Paket ile Instagram’dan Facebook’a, Youtube’dan Twitter ve Spotify’a buna benzer bir çok uygulamadan oluşan uygulamalardan seçeceğin 10 uygulamayı dilediğin gibi kullanabilir, 500 dakika ile istediğin gibi konuşabilirsin. Ek 3 GB internet paketini de ne yapacağınız size kalmış. Bütün bunların yanında ek ücret ödemeden Dergilik, Tv+, BiP, Fizy, Lifebox ve Yaani de satın aldığınız tarifede yer alıyor.

Lifecell Mega Mix Paketi ile uygulamalarda geçerli 75 GB internet

 • BiP’ten BiP’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş.
 • Seçeceğiniz 10 adet Uygulamada geçerli 50 GB(Uygulama başına 5GB).
 • TV+ uygulamasında geçerli 5GB internet ile istediğin kadar TV izleyebilirsin.
 • Fizy’de geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar müzik dinleyebilirsin.
 • Lifebox’a özel 5 GB internet paketiyle istediğin dosyaları ve resimleri yedekle.
 • Dergilik Uygulamasında geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete okuyabilirsin.
 • Yaani’ye özel 5 GB internet aklına takılan her şeyi Yaani Arama Motorundan arayabilirsiniz.

Turkcell Lifecell Super Mix Paketi

Lifecell Süper Mix Paketi ile Instagram, Facebook, Youtube, Twitter ve Spotify gibi seçeceğin 4 uygulamayı dilediğince kullanabilmen için bu paket tam sana göre. Pakete dahil olan 500 dakika ile doya doya sevdiklerinle konuşabilirsin. Normal paket içeriği olarak Ek 3 GB ile dilediğini yapabilirsin. Üstelik ek ücret ödemeden Dergilik, Tv+, BiP, Fizy, Lifebox ve Yaani de tarifenizde!

Lifecell Süper Mix ile uygulamalarda geçerli 45GB internet

20 GB internet seçeceğiniz uygulamalarda geçerlidir. Geriye kalan 25 GB’lık internet ise paketinize dahil olan diğer uygulamaların kullanımında geçerlidir.

Turkcell Lifecell Mix Paketi Kampanyası

Lifecell Mix ile uygulamalarda geçerli 30 GB internet sahibi olun. Mix paketlerinin en güzel yanı BiP’ten BiP’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaşma özelliğinin bulunması. Lifecell Mix paketini kullanmak isterseniz seçeceğiniz 1 uygulamada  geçerli 5 GB internet sahibi olursunuz. Diğer Mix paketlerinde olduğu gibi tarife ile hattınıza tanımlanan Fizy, TV+ gibi uygulamalarda geçerli, uygulama başı 5 GB internete sahip olursunuz.

Turkcell Lifecell Mix Seçebileceğiniz Uygulamalar

Aşağıdaki uygulamalar arasından en fazla hangisini kullanıyorsanız Lifecell Mix paketi ile seçimini yapıp internet paketinin bu kullanımlarda tüketilmesini sağlayabilirsiniz.

 1. İnstagram
 2. PowerApp
 3. Garanti Cep Uygulaması
 4. İzlesene Uygulaması
 5. Yapı Kredi Mobil
 6. Spotify
 7. Akbank Direkt
 8. Youtube
 9. CEPTETEB
 10. BluTV
 11. Sahibinden
 12. Fenomen+
 13. Migros
 14. Doviz.com
 15. Facebook
 16. Yandex Navigasyon
 17. Twitter
 18. Apple Music
 19. Hadi
 20. IsCep
 21. Whatsapp
 22. Alkışlarla Yaşıyorum
 23. Sinemalar.com
 24. Pratik Borsa

Pakete geçiş için en sağlıklı yöntem Müşteri Hizmetleri ve Cep Merkezleri ile işlem yapmak. Bu nedenle paketinizi değiştirmek için hemen onlarla iletişime geçebilirsiniz. Resmi siteden paketlerin bütün detaylarına bakabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap