Bedava İnternet Paketi

Turkcell Lifecell Plus Paketi 25+4 GB internet

24.12.2017

Turkcell Lifecell Plus – 4GB Paketinde 25 GB Uygulamalarda kullanabileceğiniz internet bulunuyor. Lifecell Plus – 4GB Paketi Nasıl Yapılır ?

Turkcell Lifecell Plus Paketi 25+4 GB internet

Turkcell, Yılbaşı Yeni Yılda Lifecell Plus tarifesi 25+4GB internet paketi‘ne geçiş yapmaya ne dersiniz ? Lifecell paketi ile 29 GB interneti yalnızca 30 tl kampanyalı fiyatı ile kullanın. Turkcell son zamanlarda paketlerde değişime gitti. Bunun sebebi ise sosyal medya ve mobil uygulama kullanımlarının artışı. Abonelerinin Tv izlemesine, dosya yedekleyip, dilediği müziği dinlemesi için ve istediği gibi dergi okuyabilsin diye bu uygulamalara özel internet paketleri bulunan tarifeler çıkardı. Bu paketler sayesinde daha rahat bir kullanım yapabilirsiniz.  Böylece sosyal medya uygulamalarını kullanırken internetinizden harcamayacak.  Lifecell paketleri internet bakımından oldukça özgün içeriğe sahip tarifeler.

Turkcell’in bu fırsatlarla dolu dünyasına sende dahil ol. Eğer sizde interneti bol kullanıyorsanız 16 GB’a kadar hediye alabilirsin. Bunun için yapman gereken Turkcell Bedava internet kazanabilirsin. Bu başlık altında sürekli güncel yararlanabileceğiniz fırsatlara erişebilirsiniz.

Lifecell Plus ile Uygulamalarda geçerli 25 GB internet

Paket kapsamında bulunan 25 GB interneti alt kısımda bulunan uygulamalarda kullanabilirsiniz. Geriye kalan 4 GB ile günlük internet kullanımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Lifecell ile her şey için internet!

 1. BiP’ten BiP’e istediğin kadar arama yap, mesajlaş ve fotoğraf paylaş.
 2. TV+’ta geçerli 8 GB internet ile istediğiniz kadar TV izleyebilirsiniz.
 3. Fizy’de geçerli 5 GB internet ile dilediğiniz gibi sevdiğiniz müzikleri dinleyin.
 4. Lifebox’a özel 5 GB internet ile dosya ve fotoğraflarınızı yedekleyin.
 5. Dergilik’te geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete okuma keyfini yaşayın.
 6. Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya hesaplarında gezinebilirsin.

Lifecell Plus – 4GB Paket Fiyatı ve içeriği;

 1. 4* GB internet + 25 GB internet (fizy 5 GB, TV+ 8 GB, lifebox 5 GB, Dergilik 5 GB, Facebook & Twitter 2 GB) BiP’ten BiP’e sınırsız + BiP’ten Her Yöne 1.000 dk +100 dk + 100 SMS bulunuyor.
 2. Yıllık Abonelik Ücreti: 30 TL, Aylık Abonelik Ücreti 59 TL’dir.

Kampanyadan 31.10.2017 tarihi itibariyle son 90 gün içinde yeni bir hat alıp, numara taşıma veya Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı’ya gelen aboneler faydalanabilir. Faturalı bir pakettir.

Turkcell Lifecell Plus 25+4GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

 • Aylık abonelik için; LIFECELL PLUS AYLIK yazıp 2200’a gönderip aylık abonelik yapabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ve Turkcell bayilerinden de bu işlemleri yapabilirsiniz.
 • Yıllık abonelik için; LIFECELL PLUS yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik gerçekleştirirsiniz. Yine aynı şekilde müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılım yapılabilir.
 • Başvuru SMS’i ücretsizdir.
 • Paketi gelecek olan onay mesajının ardından kullanın.
 • Yurt içinde geçerlidir, eğer yurt dışında tarifeyi kullanmak istiyorsanız Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi ve yardım alabilirsiniz.
 • 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerlidir.

2018 yılında aboneler Turkcell hediyeleri ile eğlenmeye devam ediyor. Hediye GB sahini olmak için sadece Turkcell Bedava internet 2018 fırsatlarına göz atmanız yeterli olacaktır. Eğer sevdikleriniz Turkcell’e geçiş yapmak istiyorsa aşağıdaki sosyal butonları kullanarak bu tarifeyi onlarla paylaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap