Bedava İnternet Paketi

Turkcell Lifecell Pro Tarifesi 10+50 GB internet

27.10.2018
Turkcell Lifecell Pro Tarifesi 10+50 GB internet

Turkcell, Lifecell Pro paketi ile her şey için bol bol internet var. Seçli geçerli 50 GB ve diğer kullanımlar için 10 GB ile internetin sonsuz dünyası cep telefonunuzda. Üstelik, BiP’ten BiP‘e istediğin kadar konuş, mesajlaş, paylaş ve BiP’ten her yöne aramalar için geçerli 1.000 dk bu pakette. Kampanyadan bütün bireysel faturalı ses hattı aboneler yararlanabilir. Yıllık abonelik kampanyasına katılmak istediğiniz pakette iseniz bulunduğunuz fatura döneminden itibaren kampanyadan yararlanmaya başlarsınız. Başka bir tarifedeyseniz ilk fatura kesim tarihinizde talepte bulunduğunuz tarifeye geçişiniz gerçekleşir ve kampanya başlar.

Turkcell Lifecell Pro tarifesi ve diğer paketlerde geçerli 10 GB’a kadar hediye internet için Turkcell Bedava internet kategorisindeki kampanyalara katılabilirsiniz.

Turkcell Lifecell Pro

Hazır Kart’tan faturalı hatta geçen, numarasını Turkcell Faturalıya geçiren ya da yeni faturalı hat alan aboneler ise tarifelerini bu paket ile başlattıklarında kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilir. Kampanyada durma yada devretme özelliği yoktur.

Lifecell ile uygulamalarda geçerli 50 GB internet

  • BiP’ten BiP’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
  • TV+’ta geçerli 15 GB internet ile istediğiniz kadar TV
  • Fizy’de geçerli 15 GB internet ile istediğiniz kadar müzik
  • Lifebox’a özel 10 GB internet ile istediğiniz kadar depolayın
  • Dergilik’te geçerli 8 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
  • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya

Turkcell Lifecell Pro Tarife içeriği ve Fiyatı

10 GB internet + 50 GB internet (fizy 15 GB, TV+ 15 GB, lifebox 10 GB, Dergilik 8 GB, Facebook & Twitter 2 GB ) BiP’ten BiP’e sınırsız + BiP’ten Her Yöne 1.000 dk +500 dk + 100 SMS. Aylık aboneliklerde fiyat 110 TL, yıllık abonelik fiyatı 95 TL ödeme yaparsınız. 14.08.2018 tarihinden itibaren kampanyaya katılacak aboneler için kampanya ücreti 89 TL’dir.

Kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır. Ayrıca iptal edilmediyse paket kapsamında sunulan ücretsiz Akıllı Fatura ile paket bittiğinde kullanım durdurulur.

Turkcell Lifecell Pro Paketi Nasıl Yapılır ?

  • LIFECELL PRO yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak, Turkcell bayilerinden veya internetten bu pakete katılabilirsiniz.
  • Kampanya girişi yapılması için Müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Cep Merkezlerinden işlem yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap