Bedava İnternet Paketi

Turkcell Lifecell Tablet/VINN WiFi İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell Tablet/VINN WiFi İnternet Kampanyaları ile kullanımınıza en uygun paketi seçin, dilediğiniz gibi internet kullanmaya hemen başlayın.

Turkcell Lifecell Tablet/VINN WiFi İnternet Kampanyası

Turkcell, Superonline ile milyonlarca kişiye internet hizmeti sunmakta. Kullananlar fiber internetin diğer internetlere göre daha avantajlı olduğunu her yerde anlatıyor. Bildiğiniz gibi gelişen teknoloji ile indirilen dosyalar gibi yüklenen dosyaların da hızlı bir şekilde işlem görmesi beklenmekte. Turkcell Superonline ile dosya yüklerken de süper bir hızla işlem yapabileceksiniz. Son zamanların gündem konularından biri olan Youtuber’lık gibi mesleklere sahip olan insanlar, dosya yüklerken daha hızlı işlem yağacak internet ağları aramakta. Turkcell’de bu hizmeti veren firmalardan biri. Daha öncesinde şimdiye kadar yapılmış olan güncel fırsatları sizlerle paylaşmıştık. Bu fırsatlar daha çok Turkcell Bedava internet içeriklerine sahip hediyelerdi. Çok sayıda faturalı ve faturasız mobil hat kullanıcıları burada paylaştığımız Cepten İnternet kampanyaları ile hediye data kullandı.

Bedava internet paketi sitesinin internet paketleri kategorisinde, ücretli ve indirimli Cep/Ev internet paketleri ile alakalı yüzeysel bilgiler paylaşılmakta. Buradan da internet paketleri hakkında genel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lifecell Tablet/VINN WiFi İnternet Kampanyası

Geçen yıl Turkcell Lifecell ismi altında bir kampanya çıkardı. Bu kampanya faturalı ve faturasız hat kullanıcıların tarife çeşitliliği için yapılmış gibi görülse de, evde internet kullanmak isteyenlerde bu paketlerden faydalanabiliyor. Resmi sitede Faturalı hat – Bilgisayardan internet kategorisinde yer alan bu kampanyayı inceleyebilirsiniz. 4.5G hızıyla 75 GB’a varan sınırsız yüksek kota şimdi Turkcell’e gelen abonelere yalnızca Kontratlı Bilgisayardan İnternet Paketleri Yeni Müşteri Kampanyası ile 29TL’den başlayan uygun fiyatlarla ile sunulmakta. Kampanyadan yukarıda da belirtildiği gibi Yeni Turkcell’liler yararlanabilecekler.

Kampanyalı Lifcell Tablet/Vınn Wifi internet paketlerinin üst hız limiti 375 Mbps’tır. İlk fatura kampanyaya katıldığınız tarihten fatura kesim tarihine kadar geçen süreye göre ücret ödersiniz. İlk fatura kesildikten sonra, data paketi fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti tam ücret olarak çıkar. Paket iptal edildiği zaman, paket ücreti tam ücret olarak faturalandırılır.

Lifecell Tablet/VINN WiFi İnternet Paketleri

Alabileceğiniz GB ve fiyatlarını aşağıdaki listeden kolayca kontrol edebilirsiniz. Kampanya kapsamında tüm ücretlerde vergiler hariçtir. 18% KDV, 5% ÖİV ücreti uygulanır. Bu paketlerin güzel yanı ise aynı taahhüt süresi içinde 2 defa üst 1 defa alt paketlere geçiş yapma hakkınız bulunmaktadır. Satın aldığınız paketleri transfer edemezsiniz.

İnternet Paketi Yeni Müşteri
8 GB 29 TL
12 GB 39 TL
20 GB 65 TL
50 GB 129 TL
75 GB 159 TL

Turkcell Turkcell Lifecell Tablet/VINN WiFi internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Son 90 gün içinde yeni faturalı bir data hattı alan, numarasını Turkcell’e faturalı olarak taşımış veya data hattı ile faturasız hattan faturalıya geçiş yapmış aboneler bu kampanyadan yararlanabilir.
  • Yukarıdaki paketlerden birini almak için; size en yakın Turkcell Mağazasına gidebilir, 2222’ye SMS atararak veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak isteyen aboneler “DATA 75GB” “DATA 50GB” “DATA 20GB” “DATA 12GB” “DATA 8GB” yazarak 2222’ye mesaj gönderebilir.
  • Yukarıda satın almak istediğiniz internetin GB’ına göre gönderebileceğiniz SMS yöntemleri bulunmaktadır.
  • 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kullanımda sorun yaşamamanız ve karışıklık olmaması için Müşteri Hizmetlerinden destek almanız önerilir. Alacağınız Lifecell internet paketleri yurt içi data kullanımları için geçerlidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap