Bedava İnternet Paketi

Turkcell Mobil Ödeme ile Zula’da 50 TL Harcamaya 10 TL Hediye

14.11.2018
Turkcell Mobil Ödeme ile Zula’da 50 TL Harcamaya 10 TL Hediye

Turkcell aboneleri mobil ödeme yöntemi ile Zula’da yapacakları 50 TL’lik harcamaya 10 TL hediye kazanıyorlar. Belirli bir süreliğine olan bu kampanyadan Faturalı ve Faturasız aboneler yararlanabiliyorlar. Zula oyunu Türkiye’de binlerce kişi tarafından oynanmakta olan bir takım strateji, aksiyon oyunudur. Oyun içinde Envanter kategorisi de yer almaktadır. Bu kategoride oyuncunuzun ekipmanları ve benzeri özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Zula oynayanlar oyun içinde harcama yaparak özel karakter içeriklerine sahip olabiliyorlar.

Zula oynayan Turkcell mobil hat sahipleri Turkcell bedava internet sayfasından hatlarına özel hediye GB kampanyalarına kolayca katılabilirler.

Mobil Ödeme ile Zula’da 50 TL harcamaya 10 TL Kampanyası

  • 12 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında ZULA yazıp 5955’e sms gönderdikten sonra Turkcell Mobil Ödeme yoluyla Zula’da tek seferde 50 TL ve üzerinde harcama yapan bireysel Turkcell abonelerine 1 hafta geçerli 10 TL hediye edilir.
  • Kampanyadan faydalanmak için Bireysel Turkcell abonesi olunması, katılım ve harcama şartının yerine getirilmesi gerekir.
  • Kampanyadan her müşteri 1 defa faydalanabilir.
  • Kampanya ile verilen hediye 10 TL 1 hafta geçerlidir. 1 hafta sonuna kadar harcanmayan puan geri alınacaktır.
  • Zula’da yapılan harcamaların iadesi bulunmamaktadır.
  • Zula’da Mobil Ödeme işlemini zulaoyun.com adresinde altın yükleme sayfasında bulunan ZA yükle seçeneği ile devam ettikten sonra yöntem seç kısmında mobil ödeme’yi seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Zula oynayanların katılabileceği bu kampanya harcama yaparken kazandırıyor. Kampanyadan faydalanırken minimum 50 TL ve üzeri bir harcama yapılması zorunludur.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap