Bedava İnternet Paketi

Turkcell Mobil Ödemeye özel %15 JoyPara Bedava

25.10.2018
Turkcell Mobil Ödemeye özel %15 JoyPara Bedava

Turkcell, Paycell kullanarak Joypara satın aldığınızda %15 Joypara hediye kazanırsınız. Joygame oyunlarında geçerli olan JoyPara Wolfteam, MStar gibi oyunlarda kullanılmakta. Hazır kart ya da Faturalı olmanız fark etmez, Paycell kullanıyor olmanız yeterlidir. Joygame’de Paycell adımı altındaki Turkcell Mobil Ödeme ile %15 daha fazla JoyPara kazanma fırsatı ile daha fazla JoyParaya sahip olabilirsiniz. Kampanyadan bireysel Turkcell hat sahibi olan aboneler faydalanabilir.

JoyPara kampanyası dışında hediye internet fırsatları için Turkcell Bedava internet kategorisinde bulunan kampanyalara giriş yaparak 10 GB’a kadar internet elde edebilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödemeye özel %15 daha fazla JoyPara Kampanyası

Joygame’de Paycell adımı altındaki Turkcell Mobil Ödeme ile Joygame oyunlarında geçerli olacak olan tam %15 daha fazla JoyPara kazanın. Turkcell Mobil Ödeme ile yalnızca cep telefonu numaranızı kullanarak, tek bir onayla Joypara alabilir, Joygame’de oyun deneyimini güvenle yaşayabilirsin. Aldığınız Joypara ücretleri faturalı hatlar için Turkcell faturanıza yansır, faturasız hatlar için ise TL bakiyenizden düşecektir.

  • Joygame web-sitesinden JoyPara satın alma bölümüne gelindiğinde Paycell adımı altında Turkcell Mobil Ödeme seçilip ödeme yapılırsa %15 daha fazla joypara hediye edilir.

JoyPara satın alırken Paycell adımı altındaki Turkcell Mobil Ödeme ile ödeme yapılırsa anında size özel %15 JoyPara hediye edilir. JoyPara satın alırken Mobil Ödeme işlemi yapılması gereklidir.

Turkcell Mobil Ödemeye özel %15 JoyPara Hediye Nasıl Alınır ?

  • Kampanyaya katılmak için Joygame internet sitesinden JP satın alma butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada Paycell seçeneğinin altında bulunan Turkcell Mobil Ödeme seçilerek ödeme yapılırsa %15 daha fazla joypara hediye edilir.
  • Bu işlemi yapan bütün Turkcell’liler bu kampanyadan yararlanabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap