Bedava İnternet Paketi

Turkcell Müşteri Hizmetleri

14.04.2019
Turkcell Müşteri Hizmetleri

Bir çok okuyucumuz tarafından gerek yorumbölümünden gerekse sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile sorulduğu için “Turkcell Müşteri Hizmetleri” ile alakalı “nasıl ulaşırım, numarası nedir” direk bağlanma” vs. gibi soruları cevaplayabilmek için bir rehber hazırlamaya karar verdik. Biliyorsunuz ki Turkcell Müşteri Hizmetleri Bağlanma konusunda en hızlı hizmeti veren firmalar arasında.

Üstelik sadece Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası aracılığı ile değil mail, canlı destek gibi bir çok kanaldan müşteri temsilcilerine bağlanabilir ve yardım alabilirsiniz. Peki ama nasıl? İşte sırası ile Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri:

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell en akılda kalıcı numarayı kendisine çoktan ayırmış durumda. Bu sayede internetinizin olmadığı durumlarda bile numarayı hatırlamak ve doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak çok kolay.

0532 532 00 00 Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarasını diğer operatörler ve sabit hatlardan arayabilirsiniz!

Eğer mevcut Turkcell müşterisi iseniz telefonunuzdan doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak veya sesli yanıt sistemi ile destek almak daha basit!
532 Turkcell Müşteri Hizmetleri

532 ‘yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri Sesli Yanıt Sistemine veya Canlı Destek Hattına Bağlanabilirsiniz!

turkcell.com.t

Turkcell Musteri Hizmetleri

Eğer interneti aktif ve seri kullanıyorsanız başka bir yöntem daha var. Bu sayede Turkcell Müşteri Hizmetleri Onlineile daha hızlı bağlantı kurabilirsiniz.

Hemen turkcell.com.tr adresine girin. Yukarı menüde yer alan “Yardım” linkinin üstüne geldiğinizde (veya mobilden giriyorsanız üstüne tıklayın) açılan seçeneklerden:

Yardım+Hizmet Kanalları+Müşteri Hizmetleri”

yolunu takip ederek karşınıza gelen sayfadan “Canlı Destek” linkine tıkladığınızda numaranızı girerek online chat sistemi sayesinde daha hızlı bir şekilde Turkcell Müşteri Temsilcisi ile görüşebilir dilediğiniz konuda yardım alabilirsiniz.

Aynı sayfada yer alan Facebook ve Twitter butonlarına tıklayarak “Turkcell Müşteri Hizmetleri Sosyal Medya Hesapları” kanallarından da sıkıntılarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Sosyal Medya Hesabı

Çoğu Turkcell müşterisi tarafından bilinmeyen ve kullanılmayan sosyal medya kanalı “https://twitter.com/TurkcellHizmet” twitter hesabını takip ederek twitter aracılığı ile hızlı destek alabilir veya şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Genelde hızlı dönüş sağlıyorlar. takipçi sayısı henüz 40K (40.000) civarı olan hesabı hemen takip listenize almanızı tavsiye ederiz.

BiP Turkcell Müşteri Hizmetleri

Eğer Turkcell müşterisi olduğunuz halde hala Bip kullanıcısı değilseniz hemen uygulamayı indirerek hem birbirinden güzel kanalları takip etmenizi hemde sürpriz hediyeler kazanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca:

BiP > keşfet alanının altından Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Bir çok müşteri hizmetleri hatlarında en sıkıcı olaylardan bir tanesi uzun uzadıya telesekreter tarafından seslendirilen “hoşgeldiniz, görüşmelerimiz kayıt altındadır, şu numarayı tuşlayın” gibi zaman alan konuşmaları dinlemektir. Bunu aşmak isteyen kullanıcılar için tabi ki işin kısa yolu her zaman mevcuttur.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma yöntemi sayesinde müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda bekleme yapmadan temsilciye bağlanabilirsiniz. Bunun için 532’yi tuşladıktan sonra

Önce 1 , Sonra 0 tuşlarına basarak doğrudan temcilcinizle görüşmeye başlayabilirsiniz.

Bu yöntemlerden hariç dilerseniz Turkcell’e mail atabilir ( turkcell-kurumsal-iletisim@turkcell.com.tr) veya size en yakın Turkcell İletişim Mağazaları’na uğrayarak sıkıntınız konusunda yardım alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap