Bedava İnternet Paketi

Turkcell Numara Taşıma 8 GB Bedava İnternet 2018

29.01.2018

Turkcell Yeni Hat al veya Hattını taşı 8 GB Bedava internet sahibi ol. Eğer hattınızı Turkcell’e taşımayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı.

Turkcell Numara Taşıma 8 GB Bedava İnternet 2018

Bulunduğunuz operatörden sıkıldınız mı ? Ücreti fazla içeriği oldukça az geliyor ve faturalarda istenmedik rakamlar görüyorsanız Turkcell tam size göre. Şimdi Turkcell bedava internet paketi ile müşterilerini çoğaltma yolunda emin adımlarla oldukça hızlı ilerliyor. Diğer operatörlere oldukça fazla müşteri kaybedecek olan kampanyaları bir çok abonenin gözünü ve gönlünü hoş tutacak şekilde tasarlanmış. Artık 2018 yılında hattını Turkcell’e taşıyan abonelere 8 gb bedava internet verilecek.

Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit bir cep merkezine falan gitmenize gerek yok. Bu işlemi internet üzerinden forum doldurarak dilediğiniz adrese teslim yoluyla hattınızı alabiliyorsunuz. Eğer Türk Telekom veya Vodafone’da kampanyanız bittiyse bu yöntem ile Turkcell’in hediye dolu dünyasına katılmanızı önerebilirim. Yeni gelen müşterilerine tam 8 gb bedava internet veren operatör ilerleyen süreçte de mevcut abonelerine yaptığı gibi sizlerede hediye sms, dakika ve internet kampanyaları sunacaktır. Bu işlemi Turkcell resmi web sayfası üzerindeki formu doldurarak hemen gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Turkcell’e geçiş yaptığınızda Sarı Kutu programına katılıp puan biriktirerek bir çok mağaza, kafe ve ek paketler’den indirimli veya ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi;

  • Kampanyaya bütün müşteriler katılabilir mi ? ( Hayır, Turkcell resmi sayfasından yeni hat alan veya numara taşıma işlemi yapan müşteriler faydalanabilecektir.)
  • Hediye İnternet Nerede Geçerli ? ( Sadece yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir, yurt dışında kullanacağınız internet ek ücrete tabi tutar. Bunun dışında bütün internet sitelerinde gece gündüz fark etmeksizin kullanabilirsiniz.)
  • Hediye paket devir eder mi, veya durma özelliği var mı ? ( Devir etmez, %80 ve %100’lük smsler ile bilgilendirme gelecektir, paketin tamamı bittiğinde sabit ücret fiyatı yansıyacaktır.)
  • Verilen paket farklı birine transfer edilemez, ticari amaçla kullanılamaz. Kullanan kişiler hakkında yasal işlem başlatılır ve hattı tek taraflı kapatılır.
  • Hediye içerik için sms göndermenize gerek yok başvuru yaptığınızda hattınız aktif hale gelir gelmez yüklenir.
  • Hediye internetin süresi 30 gün’dür, sonrasında otomatik olarak iptal olur.
  • Paket bir defaya mahsus alınır, 2. bir defa alım gerçekleştiremezsiniz. Ama birden fazla hat almanız veya taşımanız durumunda bütün hatlarınıza yüklenir.

Turkcell’in kampanyalı renkli dünyasında buna benzer bir çok fırsat var, nasıl ki turkcell numara taşıma bedava internet varsa mevcut aboneler için de bir çok ücretsiz internet veriliyor. Bunlar hakkında bilgi sahibi olmak ve hediyeleri almak için Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli yazımıza tıklayıp kampanyaları hemen edinebilirsiniz. Arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın !! Sayenizde onlarda hediyelerden haberdar olsun.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap