Bedava İnternet Paketi

Turkcell Online Mağaza Hediye İnternet Kampanyası 1 GB

21.06.2019
Turkcell Online Mağaza Hediye İnternet Kampanyası 1 GB

Turkcell kampanyaları ve tarifeleri ile güncelliğini sürekli yenileyen ve neredeyse gün aşırı kampanyalar düzenlemeyi ihmal etmeyen bir firma. Yepyeni kampanyası olan “Online Mağaza Hediye İnternet Kampanyası” sayesinde sadece Bip uygulamasında Online Mağaza Kampanya kanalını takip ederek 1 GB internet kazanabileceksiniz. İşte çok basit bir işlem sayesinde kazanabileceğiniz internetin detayları!

Öncelikle belirtelim ki kampanya 2019 Haziran ayının sonuna kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak kanal takip işlemi ile internet kazanmanız mümkün gözükmemektedir. O yüzden elinizi çabuk tutmanzda fayda var!

Turkcell Online Mağaza Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell bireysel ön ödemeli ve faturalı müşterilerine yönelik düzenlenen online mağaza internet kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle BiP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Bir çok avantajları, hediye internet imkanları ve birbirinden faydalı/eğlenceli kanalları sayesinde vazgeçilmez bir uygulama olan BiP uygulamasında takip edeceğiniz kanallar sizlere internet kazandırmaya devam ediyor.

BiP uygulamasında Turkcell tarafından yeni açılan Turkcell Online Mağaza Kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılabilirsiniz.

  • Kanalı takip etmeye başladığınız andan itibaren hattınıza tanımlanacak olan 1 GB bedava internet faydası 1 gün boyunca geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya sadece bir kere katılabilirsiniz.
  • Turkcell Online Mağaza Kampanya kanalını takip ederek kazanacağınız internet hakkı yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • İnternet faydası ticari amaçla kullanılamaz, tespiti halinde cezai işlem uygulanacaktır.
  • İnternet faydası bir sonraki döneme devretmez. Bir başkasına transfer edilemez.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap