Bedava İnternet Paketi

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava internet

04.07.2018

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası ile ücretsiz 2 gb internet kullanma fırsatı

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava internet

Faturalı hatlar için uzun süreden beri yeni bir kampanya düzenlenmemişti. Daha öncesinde düzenlenen kampanyalar ise bir çok müşteri tarafından kullanıldı, veya süresi doldu. Öyle ki Turkcell bunu fark etmiş olacak ki yeni kampanyalar çıkarmaya kaldığı yerden devam ediyor. Faturalı hatlar için özel olan bu kampanyadan bütün bireysel faturalı hat kullanıcıları yararlanabiliyorlar. Bu hediyeye sahip olmak için diğer kampanyalarda olduğu gibi bazı işlemler yapmanız gerekiyor. Adından da anlayabileceğiniz gibi Otomatik Ödeme Talimatı ile 2 gb bedava internet paketi sahibi oluyorsunuz. Sayfamızda yer almakta olan Turkcell Bedava internet kampanyalarından gerekli işlemleri yaptığı sürece faydalanabiliyor. Müşteriler sürekli internet paketinin bittiğinden şikayetçi. Çünkü günümüzde bir internetin etkisi hayatımızda oldukça önemli bir yer alıyor.

Peki bu otomatik ödeme nedir ? Otomatik ödeme nedir sorusunun yanıtı oldukça basit. Otomatik ödeme ile Turkcell hattınıza ait faturalarınız bankanızın vadesiz veya kredi kartı hesaplarınızdan birine bağlanıp, faturalarınızı son ödeme gününde siz ek bir işlem gerçekleştirmeden öder. Otomatik ödeme talimatı genelde Telekom, cep telefonu, kablolu TV, su, doğal gaz, elektrik vb. faturaları ödemek için kullanılmakta. Bu yöntem ile sizlerde faturanızı ödemeyi unutma derdinden tam anlamıyla kurtulabilirsiniz. Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır. Bu fırsatı sakın kaçırmayın, sizlerde 150.000 kişi arasında yer alarak ücretsiz 2 gb interneti hemen kazanabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

 • 30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olan bu fırsat ücretsizdir.
 • Bireysel faturalı hatta sahip olan ve 27 Temmuz tarihi itibari ile otomatik ödeme talimatı veren bütün aboneler katılabilir.
 • Otomatik ödeme talimatı vererek ilk fatura ödemenizin talimattan gerçekleştikten sonra 1 ay boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 2 GB internetten hattınıza tanımlanmaktadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için yalnızca otomatik ödeme talimatı vermek ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması gerekmektedir, ek bir katılım yöntemi bulunmamaktadır.
 • Hediyeniz yukarıdaki işlemler gerçekleştikten sonra otomatik hattınıza tanımlanır.
 • Hediyenizi sizlere iletilecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kampanya 1 ay geçerli 2 GB hediye vermektedir, kullanmadığınız GB veya MB’lar bir sonraki aya devir etmez. Ayrıca hediye paketin durma özelliği de bulunmamaktadır.

Dilerseniz sizlerde hemen hesabım uygulaması veya müşteri hizmetlerinden otomatik ödeme talimatı verip bu kampanyaya katılım yapabilirsiniz. Bu sayede 2 gb ek hediye kazanmış olursunuz, 1 ay da olsa interneti hediyenizle doya doya rahatça kullanın. Sayfada alt kısımda yer alan diğer öneri kampanyaları da kontrol etmeyi unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ferhat dedi ki:

  merhabalar, bizim faturalar zaten otomatik ödemede neden 2gb gelmiyo acaba?

  1. Admin dedi ki:

   Yukarıda da yazdığı gibi 27 Temmuz 2017 itibari ile Otomatik ödeme ye geçiş yapanlara özel.

 2. Melek kartal dedi ki:

  Bedava INTERNET için otomatik ödeme yaptım. Ama gelmedi..

  1. Admin dedi ki:

   Otomatik ödeme talimatını verdikten sonra, ilk fatura ödemeniz gerçekleştiği zaman hediye gelir. (Daha öncesinde otomatik ödeme talimatı bulunanlar yararlanamaz.)

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap