Bedava İnternet Paketi

Turkcell Oyun Oyna 1 GB Bedava internet Kazan

06.10.2018
Turkcell Oyun Oyna 1 GB Bedava internet Kazan

Turkcell BiP Kim 1 GB Bedava internet kampanyası ile abonelerine hem sorular sorup eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor, hemde sorulara doğru yanıtlar verildiğinde hediye internet kazanmasına yardımcı oluyor. BiP uygulamasını milyonlarca Turkcell müşterisi, bunun yanı sıra farklı operatöre dahil olan mobil hat kullanıcılarının da çokça kullandığı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Fakat bahsi geçen hediye internenti yalnızca Turkcell müşterileri alabiliyor. Bu bilgi yarışması oyunu ile bir çok Turkcell abonesi hediye internet aldı bile, hemen sende şansını dene.

Bu kampanyaya ayıracak kadar vaktiniz yoksa diğer hediyeleri görmek için alt kısımdaki kampanya butonuna dokunup diğer hediyeleri görebilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB internet ister Soruları ve Cevapları

Toplamda 5 aşamalı olan yarışmada, her aşamada 3 adet soru soruluyor. Toplmanda 15 soruya doğru yanıt verdiğiniz taktirde 1 GB hediye internet kazanmış olursunuz. BiP uygulamasından katılabileceğiniz kampanyada verilen hediyeler yurtiçinde mobil veri kullanımı için geçerli olacaktır.

Kim 1 GB İster? Turkcell BiP kullananlara özel, tamamen ücretsiz, internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır. Toplamda 15 sorudan oluşan bu yarışmada üçer soruluk 5 aşama bulunuyor. İstediğiniz aşamanın sonunda ödülünüzü alıp yarışmadan çıkabilir ya da 15 soruyu da doğru cevaplayıp 1 GB hediye ödüle sahip olabilirsiniz.

Turkcell BiP Uygulaması Bedava internet

BiP Uygulamasını Google Play veya APP Store Mağazasından ücretsiz bir şekilde telefonunuza yükleyebilirsiniz. Oyuna katılımlar sadece BiP uygulamasından yapılıyor.

Hem oyun oynamak hemde internet kazanmak isterseniz bu kampanya tam size göre olacaktır. “Kim 1 GB İster?” kampanyasından ödül alan Turkcell müşterilerin hatlarına ödül yüklemesi en geç 24 saat içinde yapılır.

Yarışmaya katılım tamamen ücretsizdir, her bir kullanıcının oyun içinde gönderilen sorulara doğru cevap vermesi beklenir. Kullanıcılar geldikleri aşamaların sonunda kendilerine sunulan ödülü alıp yarışmadan o haftalık çıkabilir ya da 15 soruya da doğru cevap vererek 1 GB hediye internet alabilirler

Turkcell Kim 1 GB ister Kampanyası Nasıl yapılır ?

  • BiP uygulamasına giriş yapın.
  • Uygulamadan “Keşfet” kategorisi altındaki “Trend Servisler” kısmından kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra BAŞLA yazarak oyunu başlatabilirsiniz.
  • 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Şimdiden bu kampanya ile hediye internet alacak arkadaşlar için bol şanslar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap