Bedava İnternet Paketi

Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava internet

21.12.2017

Turkcell Paycell Card’ına 100 TL Yükle 1 GB Hediye İnternet Kazan, 1 ay boyunca ücretsiz kullan. 31 Ocak 2018’de son buluyor.

Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava internet

Turkcell, Paycell Card’a ait yeni kampanya sayesinde, yeniden hediye kazanma fırsatı. Bu fırsat aracılığı ile belirtilen işlemleri yapan aboneler, 30 gün geçerli 1 GB Mobil Cepten ücretsiz internetin sahibi olabilir. Türküye’nin mobil en hızlı internet hizmetini veren Turkcell güncel fırsatlar ile müşterilerinin ücretsiz data kullanmasına yardımcı oluyor. Dünyada en fazla ve en hızlı mobil interneti kullanan ülke sıralamalarında ilk sıralarda yer almaktayız. Ortalama olarak daha bir kaç yıl öncesine kadar internetin oldukça yavaş olduğundan sürekli şikayetçi yüz binlerce mobil ve ev interneti kullanıcı şikayetleri bulunuyordu. Ülkemize 4.5G’nin gelmesi ile beraber bu tür şikayetler ciddi anlamda azaldı. Ülkemizde en fazla müşteri sayısına sahip olan Turkcell’de diğer operatörlere göre daha hızlı bir internet hizmeti verdiğini belirtmekte.

Kullanım yapan aboneleri de şebeke ve internet ile alakalı olarak oldukça memnun. Ayrıca faturalı ve faturasız hatlar için sürekli yapılan kampanya hediyelerinden de sürekli faydalanmaktalar. Şuana kadar paylaşılmış toplamda 16 GB‘a kadar hediye için Turkcell Bedava internet listesini inceleyebilirsiniz. Peki Paycell ne işe yarar ?

Turkcell Paycell Card Nedir ?

Paycell, Turkcell müşterilerine bir telefon numarasıyla hemen farklı ödeme yöntemleri sunmakta olan Türkiye’nin en kapsamlı ve güvenli ödeme yöntemidir. Paycell’e, istediğinizde bankanızın kredi kartını tanımlayarak veya Paycell Kart alarak, anlaşmalı yerlerde kart bilginizi paylaşmadan tek tıklama ile hızlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Kısaca Paycell en yeni ve hızlı ödeme sistemidir. Bu sistemi Turkcell müşterileri kullanırken bazı hediyelerden de faydalanmış olur.

Turkcell Paycell Card’ına 100 TL Yükle 1 GB Bedava internet Kazan Nasıl Yapılır ?

 • Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli.
 • Bütün Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Hediye olarak verilecek 1 ay geçerli 1 GB internet hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgi verilir.
 • Kampanya iptal edilemez, 30 günlük süre dolduğunda otomatik olarak silinir.
 • Paycell Card sahipleri kartlarına 100 TL yükleyip otomatik olarak 1 ay geçerli 1 GB internet hediyesi kazanırlar.
 • Kampanyaya SMS ile başvuru bulunmamaktadır.

Paycell Card’ına 100 TL Yükle 1 GB Hediye İnternet Kazan(Soru cevapları)

 1. Kampanya içeriği 1 ay içinde kullanmadığınız durumda, kalan internet silinir.
 2. Kampanya ücretsizdir.
 3. Paycell Card’a yükleme yapmanız yeterlidir, dilediğiniz zaman harcamanızı yapabilirsiniz.
 4. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına dair bir sınırlama yoktur.
 5. Kampanya dâhilindeki faydalar bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.
 6. Kalan miktarları HESABIM uygulamasından inceleyebilirsiniz.
 7. Yurt dışında kullanılamaz, yurt içinde geçerlidir.

Turkcell, aboneleri! 2018’e çok kısa bir süre kaldı. Bedava internet paketi olarak bütün güncel fırsatları sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelecek yılda faydalanabileceğiniz hediyeler Turkcell Bedava internet 2018 sekmesinde yer almaktadır. Bu kampanyadan Paycell Card kullanan tanıdıklarınızı haberdar etmek için alt kısımdaki Facebook’ta Paylaş butonunu kullanabilir, veya bağlantıyı paylaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap