Bedava İnternet Paketi

Turkcell Paycell Kart Fiyatı ve Hediye internet

09.09.2018
Turkcell Paycell Kart Fiyatı ve Hediye internet

Turkcell Paycell, yakın zamanda çıkarılan bu kart ile alışveriş ve benzeri işlemler çok kolay. Ayrıca banka hesabı açmanıza gerek kalmadan bu kartı alıp şifre tanımlayarak para yükleme ve harcama gibi bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Herhangi bir banka bünyesinde hesap gereksinimi duymadan bu işlemler artık çok kolay. Turkcell Paycell ile bir çok abonesine ilk kullanımda hediye internet paketi de tanımlamakta. Paycell Kartı alanlara para yükledikçe 1 GB hediye internet otomatik olarak geliyor. Sarı kutu kampanyası ile bir çok abone ücretsiz internet temin ediyordu, Sarı Kutu servisi kapandıktan sonra kalan puanlarınızı da bu kart vasıtasıyla internete dönüştürebilirsiniz.

Paycell gibi hediye kampanyaları ve 10 GB’a kadar ücretsiz data fırsatlarına Turkcell Bedava internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Turkcell Paycell

Kolayca para yükleyip alışveriş yapabileceğiniz bir karttır. Paycell karta 100 TL yüklediğinizde karta tanımlamış olduğunuz Turkcell numaranıza 1 GB ücretsiz internet tanımlanır. Paycell Kart’ına Denizbank ATM’lerinden, havale veya eft yoluyla, Paycell uygulamasından ya da Turkcell cep merkezlerine giderek kolayca para yükleyebilir ve alışverişe yapabilirsiniz.

Paycell Kart 1 GB Bedava internet

Paycell Kart 1 GB Bedava internet

Aileler bu kartı harçlık kartı olarak kullanabilir. Nasıl mı, haftalık veya aylık harçlıkları bu karta yükleyip gündelik kullanım yapmalarına olanak sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi şuanda yemekten, kırtasiyeye bir çok yerde bankamatik kartları  geçmekte. Paycell kartı da bankamatik gibi kolayca kullanın.

Paycell Kart Para Nasıl Yüklenir ?

  • Karta DenizBank ATM’lerinden, havale, eft ya da Turkcell iletişim merkezlerinden para yükleyebilirsiniz.

Artık nakit taşımanıza gerek yok. Hemen bir Paycell Kart alıp bütçeni kontrol edebilirsin, harcamalarından internet kazanacağını da unutma. Zaten yapacağınız alışverişleri paycell kart ile yapıp hediye internet kazanma şansınızda bulunuyor.

Turkcell Paycell Fiyatı

Turkcell Paycell nereden alınır ? Turkcell’in bir hizmeti olduğu için cep merkezlerinden kolayca satın alabilirsiniz. Kart fiyatı 9.90 TL’dir. Herhangi bir başvuru, evrak gerekmeden cep merkezinden kolayca elde edebilirsiniz.

Turkcell Paycell Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Paycell kartına 100 TL yükle anında 1 GB ücretsiz internet kazan.
  • Bu sayede Paycell kart’ınla sadece harcarken değil, para yüklerkende internet kazanırsınız.
  • Yüklediğin parayı harcarken her 1 TL’de 5MB internet kazanırsın.

Bu tür kampanyaları daha sık görmek istiyorsanız Bedava internet sayfasını takipte kalmayı unutmayınZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap