Bedava İnternet Paketi

Turkcell Paycell Kullan 3 GB Bedava internet Kazan

01.10.2018
Turkcell Paycell Kullan 3 GB Bedava internet Kazan

Paycell Kart Al, Kullan 3 GB İnternet Kazan kampanyası ile 3 GB bedava internet kazanabilirsin. Faturalı ve faturasız abonelerin yararlanabileceği bu kampanyaya katılmak için Paycell Kart sahibi olup kullanmanız yeterlidir. Gündelik hayatımızda, internet alışverişleri ve diğer alışverişlerde bankamatik ve kredi kartlarını bir hayli kullanıyoruz. Bu harcamalarda Paycell kartınızı kullanıp ücretsiz internet kazanmak sizin elinizde.

Ben bu kampanyayı çoktan yaptım diyenler Haftalık ve Aylık GB Hediyeleri için Turkcell Bedava internet konusunu ziyaret edip hediyeler hakkında bilgi alabilir.

Turkcell Paycell Bedava internet Kampanyası

01.12.2017 tarihinden itibaren Paycell Kart’ına 100 TL yükleme yapan Turkcell’li bütün Paycell kullanıcıları Paycell Kart Al Kullan 3 GB İnternet Kazan Kampanyası’ndan faydalanabilecekler. Kampanyadan faydalanmak için Paycell Kart’ına 100 TL bakiye yüklemek gerekmektedir. Hediye olarak verilen internet hakları 30 gün geçerlidir. Kampanya hakları kullanılmadığı taktirde 30 günlük süre sonunda otomatik olarak silinecektir.

  • Kampanyadan faturalı / ön ödemeli yani faturasız bireysel/ kurumsal Turkcell aboneleri faydalanabilir, kampanyadan kampanya süresi boyunca yalnızca 3 defa faydalanılır.
  • Bu sayede 3 defa 100 TL yükleme yaparsanız 3 GB ücretsiz internete sahip olursunuz.
  • 100 TL yükleme yapan abonelere hediye paketleri hatlarına tanımlandığına dair SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan Turkcell müşterileri faydalanabilir.

Paycell Kartın buna benzer bir çok avantajlı kampanyası bulunuyor. Eğer bir Paycell kart sahibi değilseniz Turkcell Cep Merkezlerinden satın alabilirsiniz. Farklı kampanyalar için sayfanın en altında bulunan Operatörler yazılarından birine giriş yapıp kampanyaları öğrenebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap