Bedava İnternet Paketi

Turkcell Paycell Okul 1 GB Bedava internet Kampanyası

17.09.2018
Turkcell Paycell Okul 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Paycell hediye interent kampanyaları kaldığı yerden devam ediyor. Paycell’e yükledikçe ve harcadıkça bedava internet kazanabiliyorsunuz.  Okul İhtiyaçlarını Paycell Kart ile alanlara 1 GB internet hediye. Faturalı ve Faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği bu kampanyadan yararlanabilmek için Paycell kart sahibi olmanız gerekir. Hala Paycell kartınız yoksa Turkcell iletişim merkezlerine uğrayıp evrak doldurmaya gerek kalmadan satın alabilirsiniz. Okullar açıldı, okulların açılmasıyla okul alışverişleri de başladı. Turkcell tam bu dönemde müşterilerini mutlu edecek bir kampanya ile yine hediye dağıtıyor. Zaten satın alınması gereken okul eşyalarınızı Paycell karta para yükleyerek satın alanlar 1 GB ücretsiz internetin sahibi olabilecekler.

Paycell kampanyasına benzer bir çok ücretsiz hediyeler için Turkcell Bedava internet kategorisinden güncel data kampanyalarına bakabilirsiniz.

Turkceell Okul İhtiyaçlarını Paycell Kart ile al, 1 GB İnternet Kazan

Hediyeniz almak ve sonrasında kullanmaya başlamak için daha öncesinde Paycell Kart aktivasyonunuzu yapmış olmanız gerekmektedir. Paycell Kartınızı Turkcell Mağazalarından veya Paycell uygulaması üzerinden aktif hale getirebilirsiniz. Paycell mobil uygulamasını uygulama marketlerinden ücretsiz bir şekilde telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Kampanyadan yalnızca Turkcell aboneleri faydalanabilir. Paycell Kart aktivasyon işleminin Turkcell hat ile yapmanız gerekmektedir. Paycell Kart’ı Paycell uygulamasına giriş yapıp Hesabım menüsünde Paycell Kartı seçip aktivasyon işlemini kart bilgilerini girerek aktive edebilirsiniz.

Bir çok alışverişimizi zaten bankamatik kartları ile yapmaktayız. Peki bu işlemi yaparken hediye internet kazansanız fena mı olur ? Paycell ile bu mümkün Paycell’e ilk 100 tl yüklediğiniz zamanda 1 GB bedava internet verecektir. Ardından harcayacağınız her 1 TL için 5 MB internet hediyesi verir.

Paycell Nedir ?

Paycell bir bankamatik kartıdır. Evrak doldurmaya gerek duymadan Turkcell iletişim merkezlerinden satın alıp, içine para yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca para yüklediğinizde ve harcadığınızda hediye internet kazanmanıza yardımcı olur.

Paycell kartınızı bütün alışverişlerde kullanabilirsiniz, kredi kartı olmadığından ne kadar para yüklerseniz o kadar kullanıma izin vermektedir.

Turkcell Paycell Okul 1 GB Hediye internet Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır ?

  • Paycell Kart sahibi olan Turkcell müşterileri, 7-30 Eylül tarihleri arasında yapacakları 75 TL ve üzeri harcamalarına 1 GB ekstra internet kazanıyor.
  • Paycell kartı Turkcell Mağazalarından satın alabilirsiniz.
  • Kazandıgınız ödülü kullanabilmeniz için Paycell mobil uygulamasından ödülünüzü aktif etmeniz gerekmektedir.
  • Kalan haklarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a ücretsiz SMS göndererek sorgulayabilirsiniz.

Turkcell ve diğer gsm operatörlerine ait bütün kampanyalar için Bedava internet sayfasını takipte kalın. Bu bağlantıyı paylaşarak sevdiklerinizi haberdar edip onlarında faydalanmasına yardımcı olun.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muhammet Ali dedi ki:

    Turkcell kadar bedava internet dağıtan başka firma yok

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap