Bedava İnternet Paketi

Turkcell Platinum 35 GB Tarifesi – 35 GB internet

11.11.2018
Turkcell Platinum 35 GB Tarifesi – 35 GB internet

Turkcell Platinum’a özel 35 GB internetli tarife. 35 GB internet, her yöne 2000 dakika ve Turkcell’lilerle sınırsız dakika Platinum 35 Paketi’nde. Kampanyayla 35 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız dakika, 1000 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik uygulamasında geçerli olan 5GB içeren Platinum 35 Paketi’ni 12 fatura dönemi boyunca ayda 215 TL yerine kampanyalı bir şekilde 189 TL’ye kullanabilirsiniz. Ayrıca bu paket ile size özel çözümlerle hayatınızı kolaylaştıran ve konforunuzu arttıracak Platinum ayrıcalıklar dünyasında rahatınıza bakarsınız.

Ücretsiz internet kampanyaları için; Turkcell Bedava internet kategorisinde yer alan bilgileri kullanarak alabilirsiniz.

Turkcell Platinum 35 Paketi

Tarifeyi satın aldığınızda 35 GB internet + 2000 dk her yöne + Turkcell yönüne sınırsız dakika + Dergilik Servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB’e sahip olursunuz. 16.08.2018 tarihi itbariyle Platinum 35 paketinin yıllık kampanyalı fiyatı 189 TL olmuştur. Taahhüt yapmayan aboneler bu tarifeyi aylık 215 TL karşılığında kullanabilirler.

Tarifede Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yapacağınız aramalarda da geçerli olacaktır.

Turkcell Platinum 35 4.5G Hızında Servisler

4.5G hızında TV+, Fizy, BiP ve lifebox deneyimi Platinum35 paketiniz ile size özel ücretsiz.

  1. BiP ve LifeBox kullanımlarında geçerli aylık 10 GB internet ve lifebox’ta 100 GB saklama alanı hediyesi.
  2. Ek 10GB interneti ile birlikte TV+ keyfi.
  3. fizy’e özel ek 5GB internet ile doya doya müzik dinleme keyfi.

Turkcell Platinum 35 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Hemen müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden ya da internet sitesinden de katılım yapabilirsiniz.
  • Kampanya girişi yapılması adına ek olarak paket uygunluğu bakımından geçiş işlemini Müşteri Hizmetleri ya da Cep Merkezi yardımı ile yapmanız daha faydalı olacaktır.
  • Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı aboneler faydalanabilirler.
  • Kampanya dahilinde tarife hakları devretmez.
  • Paketi iptal etmek için Müşteri hizmetlerini arayın ya da IPTAL PLATINUM 35GB yazıp 2200‘a göndererek tarifeyi iptal edebilirsiniz.

Kampanyanızı iptal ettiğinizde ya da taahhüdünüz bittiğinde herhangi bir tarife/paket değişikliği yapılmazsa mevcut paketinizi aylık abonelik ücreti ile kullanmaya devam edersiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap