Bedava İnternet Paketi

Turkcell Platinum 50 Tarifesi – 50 GB internet Paketi

19.10.2018
Turkcell Platinum 50 Tarifesi – 50 GB internet Paketi

Turkcell, Platinum ile 50 GB internet tarifesi Platinum Ayrıcalıkları ile mobil hat kullananların hizmetinde. Paket kapsamında bir çok uygulama size özel ücretsiz. Ayrıca yine bazı uygulamalarda geçerli hediye data hakkı da paketinize ücretsiz ekleniyor. Turkcell resmi sayfasında yayınlanan 4.5G hızında paketler kategorisinde yer alan bu tarifenin fiyatı biraz yüksek gibi. Bu paketi satın aldığınızda Tarifen Yurt Dışında Geçerli olacak. Tabi yurt dışında kullanım yapmadan önce müşteri hizmetlerini arayıp nasıl kullanmanız gerektiği hakkında detaylı bilgi almanızda fayda var.

Bu paket ya da farklı bir paketi kullanıyorken faydalanabileceğiniz hediye 4.5G data kampanyaları için Turkcell Bedava internet başlıklı konudaki fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Platinum 50 Paketi

Paketinizde 50 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma dakikası, ilk 3 gün paketinize dahil Tarifen Yurt Dışında Geçerli, yurt dışı yönüne 1000 dakika ve 100 SMS Platinum 50 Paketi’nde sizlerle. Üstelik bu paketle size özel müşteri temsilcileri ile sorunlarınız daha hızlı çözüme kavuşur.

İçerikYıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
50 GB internet + 2000 dk her yöne + Turkcell yönüne sınırsız dakika + 3 gün ücretsiz Tarifen Yurt Dışında Geçerli + Yurt dışı yönüne 1000 dakika ve 100 SMS + Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB299 TL325 TL

Yurt dışını ararken veya yurt dışına SMS gönderirken kullanabileceğiniz 1000 dakikanız ve 100 SMS’iniz bu pakette beraber verilmektedir. Paketinizdeki yurt dışı yönüne geçerli dakika ve SMS’ler bittiğinde avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Yurt Dışı Yönüne 60 dakikalık Arama Paketi 14 TL, Yurt Dışı Yönüne 30 adet SMS paketi 3 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı aboneler faydalanabilmektedir.

Paketinize Ek Kullanabileceğiniz Uygulamalar ve Hediyeler

  • 4.5G hızında TV+, Fizy, BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size hediye.
  • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama hakkı bu pakette.
  • Ek 10 GB interneti ile birlikte Turkcell TV+ keyfini yaşayın.
  • fizy’e özel ek 5GB internet ile doya doya müzik dinleyin.
  • lifebox 100 GB Saklama Alanı ile dosyalarınızı güvenle saklayın.
  • Hemen sende Turkcell bedava internet sayfasına gir 10 GB’a kadar ücretsiz internet kampanyalarını öğren.

Turkcell Platinum 50 Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • PLATINUM 50 yazıp 2222’ye göndererek kampanyaya hemen katılın. Ayrıca müşteri hizmetlerinden ya da Turkcell bayilerinden veya internetten sitesinden katılabilirsiniz.
  • Pakete geçiş yaptıktan sonra kampanya girişi yapıp indirim alabilirsiniz.
  • Eğer Turkcell’li değilseniz hemen en yakın Turkcell iletişim Merkezi ya da internet sitesinden hattınızı taşıyabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap