Bedava İnternet Paketi

Turkcell Platinum Bedava 2GB İnternet Kampanyası

06.11.2016
Turkcell Platinum Bedava 2GB İnternet Kampanyası

Turkcell’den açıklama; Platinum müşterilerimiz 3 ay boyunca ayda 2 GB verilmek üzere hediye internet verilecektir. Her geçen gün yeni kampanyalar ile karşınızdayız bu defa ise Turkcell Platinum Bedava İnternet ile özel müşteriler için geçerli kampanya hakkında bilgi paylaşımı yapmak istedik. Sürekli mevcut aboneler için kampanya yapan Turkcell Platinum müşterilerini de unutmadı. Özel müşterilerin bu paketleri kullanmasının genel sebebi internet diyebilirim bunu fark eden Turkcell özel müşterileri için de kampanya yaptı.

Kampanyadan faydalanacak abone tipleri, Platinum paketlere numarasını taşıyıp veya yeni bir hat alarak gelecek aboneler ve faturasız hattan, faturalı hatta geçiş yapacak olan aboneler ve 90 günden uzun zaman Turkcell’de kullanım gerçekleştiren ve Platinum 10 GB, Platinum 15 GB, Platinum 20 GB, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum Plus 6 GB, Platinum Paket, Platinum Plus, Platinum Mega 6 GB, Platinum 8 GB, Platin Prestige, Platinum Prestige, Platinum Plus 10 GB, Platinum Mega, Platinum Mega 8 GB, Gold Plus, Platin EkstraKonuş, Platin Ek Internet, PLATİNUM Prestige Roaming, Platinum Plus paketlerinden herhangi birinde olan abonelerden son fatura dönemi içerisinde internet kotasının en az %70’ini kullanan, son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebi ile arayan veya müşteri hizmetleri tarafından aranmış, son ay gelen aramaları giden aramalarının %10 ve üzerinde olan, son ay en az 5 farklı diğer operatör numarası ile görüşme yapan abonelere, 3 ay süresince geçerli olacak aylık 2gb bedava internet hediye edilecektir.
turkcell-platinum-hediye-kampanyasi
Verilecek olan ücretsiz internet yukarıdaki koşulları kapsayan abonelere otomatik olarak tanımlanacaktır ve herhangi bir ücret alınmayacaktır. Bu kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyen aboneler Müşteri Hizmetleri ile görüşüp detaylı bilgi alabilirler. Koşulları sağlayan gsm numarası sadece 1 defa bu kampanyadan faydalanabilecektir. Verilecek olan bedava internet paketi sadece yurt içi sınırlarında geçerli olacaktır yurt dışı kullanımlarında standart yurt dışı veya eğer varsa tarife özelliğinden faydalanacaktır. Bu kampanya içeriğine hak kazanmış kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir, kullanılmayan içerik fatura kesim tarihinde son bulacaktır. Eğer kampanyayı iptal etmek isterseniz IPTAL 3AY2GB yazip 2200’a kısa sms gönderip iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Mevcut Faturalı veya Faturasız hat kullanıcıları için sürekli araştırılıp güncellenen Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları isimli makalemiz aracılığı ile diğer kampanyalardan kolayca haberdar olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap