Bedava İnternet Paketi

Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Bedava İnternet

06.03.2019
Turkcell Platinum Black ile Her Ay 5 GB Bedava İnternet

Platinum Black müşterileri avantajlara doymuyor. Turkcell yeni başlattığı “Platinum Black ile Her Ay 5 GB Hediye” kampanyası dahilinde tüm “Platinum Black” abonelerine her ay bir kez alınabilen ve tamamen ücetsiz Turkcell Bedava İnternet Paketi hediye ediyor.

Kampanyadan sadece Platinum Black müşterileri yararlanabiliyor. Platinum Black olmak için bireysel Turkcell aboneliklerindede Platinum Black Paketlerinden birinde, kurumsalda ise kontratlı 30 GB ve üstü VEYA hem cepte Platinum paketli hem de Evde Fiber Platin paketli olmanız yeterli.

Bireysel ve Kurumsal tüm Platinum Black müşterilerimiz kampanyadan yararlanabiliyor. Hediye ek 5 GB internet, Turkcell Platinum mobil uygulaması üzerinden her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli oluyor.

Turkcell Platinum Black

Turkcell Platinum Black Bedava 5 GB İnternet

  • Platinum Black müşterisi iseniz Turkcell 5 GB İnternet Bedava İnternet hakkınızı Platinum Mobil uygulaması üzerinden alabilirsiniz!
  • 5 GB hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını açarak, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.
  • Mevcut paketinize ek 5GB internet hediyesidir. 7 gün boyunca sadece yurtiçinde geçerlidir.
  • Müşteri Turkcell Platinum uygulamasından, İnterneti Al butonuna tıklayınca aktif olur. Kendiliğinden yenilenmez!
  • Platinum Black müşterisi iseniz aynı kapsamda ki diğer tarifelere ve paketlere geçebilirsiniz.
  • Her 30 günde 1 kez aktif hale getirilir. 1 hafta geçerlidir!
  • Kullanmadığınız hediye internetiniz bir sonraki aya devretmez.
  • Paket kapsamında sunulan internetin %80 ve %100’ünü kullandığınızda SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılır.
  • KALAN yazıp 2200‘a kısa mesaj göndererekveya telefonunuzdan *159#’yi tuşlayarak ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.
  • Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir!

Turkcell 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Eğer sizde Turkcell Platinum müşterisi iseniz yapmanız gereken Turkcell Platinum uygulamasını indirmek ve İnterneti Al Butonuna tıklayarak hediye 5 GB Bedava İnternet Paketi hakkınızı aktif hale getirmek! Bu işlemi ayda 1 kez yenilemeyi unutmayın çünkü kendiliğinden yenilenmiyor!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap