Bedava İnternet Paketi

Turkcell Platinum Doğum Günü 1 GB Bedava internet Kampanyası

07.06.2018

Turkcell Faturalı Platinum Doğum Günü 1 GB Hediye Kampanyası ile beleş internet sahibi olun. Kampanyaya katılarak 24 saat geçerli 1 GB interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Doğum Günü 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, özel müşterileri olan Platinum abonelerine özel faturalı hat kampanyası. 2018 yılında abonelerin hizmetine bir çok farklı kampanya sunuldu. Bu kampanyalar özünde müşterilerin daha iyi bir hizmet alması ve mevcut operatöründen memnun kalması için yapılan hediyelerdir. Turkcell faturasız ve faturalı abonelerinin kullanabileceği bir çok kampanyayı resmi sayfasında da paylaşmakta. Bizlerde bu kampanyaları burada sizinle daha detaylı bir şekilde paylaşarak, bilgiler vermekteyiz. Daha öncesinde belirtmiş olduğumuz 10 GB’a kadar hediye internet için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edin. Buradan uygun promosyon içeriklerine katılarak hediyenizi alıp kullanabilirsiniz. Sürekli güncel olan bu sayfayı dilerseniz Turkcell’li sevdiklerinize gönderip onlarında hediye almasına vesile olabilirsiniz.

Yapılan bu kampanyalar kimi zaman abonelerin %50 kâr etmesini sağlıyor. Nasıl oluyor diye soracak olursanız, insanlar internet paketleri bittiğinde ek paketler satın almak zorunda kalıyor. Ek paket alınmadığında ise internet kullanıldığında tarife data aşımı gerçekleştirip faturanın yüksek gelmesine sebep oluyor. Turkcell Platinum kampanyasına gelecek olursak, Platinum paketlerinde olan abonelerin yararlanabileceği bir içeriktir.

Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası

Bireysel faturalı ve ses hattı olup aşağıdaki paketlerden birini kullanan hat sahipleri faydalanabilecektir.

Geçerli Paketler: Platinum 10, Platinum 12 GB, Platinum 15 GB, Platinum 15, Platinum 18 GB, Platinum 20 GB, Platinum 20, Platinum 25, Platinum 35, Platinum 50 GB, Platinum 50, Gold Plus 2000 dk Her yöne, Gold Plus 2000 dk Her yöne Kampanyası, Gold Plus Kampanyası, Gold Plus Yeni, Platin, Platin Ekstra İnternet, Platin Prestij, Platinum Plus 2500 dk Heryöne, Platinum Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB Özel, , Platinum Plus 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Pla tinum Mega, Platinum Mega 7 GB, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50 GB, Platinum Mega 6 GB, Platinum
Mega 8 GB, Platinum Plus 6 GB ve Platinum Plus 10 GB paketlerinden birinde olan aboneler yararlanabilir.

Kampanyaya şartlarına uygun olan abonelere tekrar etmeyen, ücretsiz günlük 1 GB internet paketi hediye edilecektir.

Doğum Günü Hediyesi

Platinum paketlere yeni gelen aboneler için doğum günlerinin paket aktivasyonunu takip eden günlerde olması ve hediyenin tanımlanmadığı durumda, hediyelerini 532 çağrı merkezini arayarak alabilirler. Abonelerin doğum günlerinin kampanya başlangıç tarihinden sonra olması ve aynı yıl içerisinde daha önce kullanılmamış olması gerekmektedir. Kampanya abonelerin doğum gününde tanımlanmaktadır.

Turkcell Platinum Doğum Günü 1 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan yılda 1 kez yararlanılabilir.
  • 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya hat sahibinin kayıtlı doğum gününde otomatik olarak tanımlanacaktır. Gelecek onay mesajından sonra hediye kullanılabilir.
  • Hediye internet yurt içinde geçerlidir.
  • Hattınıza tanımlanan hediyeyi müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL DOGUM GUNU yazıp 2200‘a göndererek iptal edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap