Bedava İnternet Paketi

Turkcell Platinum Exclusive 7 Paketi – 15 GB

07.01.2019
Turkcell Platinum Exclusive 7 Paketi – 15 GB

Faturalı paketler arasına 2019 itibariyle yeni tarifeler eklendi. Bunlar arasında en çok dikkat çeken ise Platinum Exclusive 7 tarifesi oldu. Bu tarifeye gelen aboneler cihaz kullanma hakkına da sahip oluyorlar. Toplamda 15 GB internet, her yöne 2000 dakika ve Turkcell’lilerle sınırsız dakika Platinum 15 tarifesinde. Üstelik bu tarife ile size özel çözümlerle hayatınızı kolaylaştıran ve konforunuzu arttıracak Platinum ayrıcalıklar dünyasının kapılarını aralayacaksınız.

Cepten internetiniz bittiğinde hediye GB’lar ile internet kullanmaya devam etmek için Turkcell Bedava internet kategorisinde sürekli güncel olan fırsatlara katılabilirsiniz.

Turkcell – Turkcell Bedava internet 2019

Platinum Exclusive 7 Tarifesi

Paket içeriği 15 GB internet + 2000 dk her yöne + Turkcell yönüne sınırsız dakika + Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 5 GB şeklindedir. Tarifeden faydalanan abonelere yurtdışı kullanımlarında geçerli aylık “Platinum Exclusive 1 GB” tanımlanacaktır. Yurt dışına çıkmadan önce Müşteri Hizmetlerini arayarak nasıl kullanım yapabileceğiniz hakkında bilgi almanız avantajınıza olacaktır. Kampanyadan mevcut Turkcell faturalı bireysel aboneler belirlenmiş kriterlere uymaları halinde 168 kota kısıtlamasına uygun olarak yararlanabileceklerdir.

168 abone yararlanabilecektir. Belirlenmiş kriterlere uygun Turkcell faturalı bireysel ses aboneleri bu kampanyadan yararlanabilir. Belirlenmiş kriterlere uyulması halinde, aboneler aranarak özel hizmet ekibi aracılığıyla kampanyaya katılabileceklerdir.

İphone 7 Plus Hizmeti

Kampanya kapsamında abonelere Apple Iphone 7 Plus cihaz kullanım hakkı tanımlanacak ve cihazların temini özel hizmet ekibi ile gerçekleşecek.

Daha fazla bilgi için Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap