Bedava İnternet Paketi

Turkcell Pubg Oyun Paketi 5 GB İnternet

05.07.2019
Turkcell Pubg Oyun Paketi 5 GB İnternet

Turkcell, oyun tutkunu abonelerine özel hazırladığı yeni ve uygun internet paketleri ile bir ilke imza atarak Türkiye’de oyun severlere yönelik paket çıkaran ilk operatör şirket oldu. Hazırladığı iki çeşit paket ile abonelerinin oyun tutkusunu internet kotası eksilecek stresi olmadan doyasıya yaşatmayı ve bu sayede müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen Turkcell, 5 GB İnternet 19 TL üzerinden paket satışlarını başlattı.

PUBG, son dönemin en çok oynanan oyunları arasında. Hem dünyada hemde Türkiye’de PC ve akıllı telefonlarda oynanabilen ve en çok oynananlar listesinde zirveyi kaptırmayan sürükleyici oyun, kitlesini her yaştan katılımcıyla büyütmeyi başarınca Turkcell, kayıtsız kalmayarak oyuna özel paket çıkarmaya başladı!

Turkcell PUBG Paketi İnternet

“Türkiye’de ilk! Artık Turkcell’liler PUBG oynarken internetini düşünmüyor! ” sloganıyla çıkardığı gaming paketlerinin tanıtımını başlatan firma, tarifeye ek olarak alınabilen 2 güzel paket hazırladı. Paketlere hem oyunu rahatlıkla oynamaya hemde oyunla ilgili hazırlanan videoların rahatlıkla izlenilmesine yönelik “oyna” ve “oyna,izle” başlıkları ile oluşturulmuş.

Paketlerin ilkinde 3 GB sadece PUBG oyununda geçerli internet mevcutken diğerinde 5 GB hem oyunda hemde Youtube uygulamasında geçerli internet bulunuyor.

PUBG 3 GB internet aylık sadece 9 TL. Buda GB başı en uygun fiyatlandırmalar arasında yer alıyor. Oyun tutkunlarının fiyatını düşünmeden rahatlıkla alabileceği paketlerin başını çekiyor. Peki oyunu sadece oynamak değil oyunla ilgili tüm detayları profesyoneller tarafından hazırlanan oyun videolarını izleyerek öğrenmek isterseniz?

O zaman yapmanız gereken bir üst paketi yükleyerek her açıdan rahatlıkla oyuna odaklanmanız olacak! “En iyileri izle, en iyisi ol!”

Turkcell Oyun Paketi PUBG Nasıl Yapılır?

“Turkcell Oyun Paketi Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabı çok basit!

Oyun keyfin hiç bitmesin istiyorsan Dijital Operatör uygulamasından, Çağrı Merkezleri veya Turkcell İletişim Mağazaları aracılığı ile paketi satın alabilirsin.

En basit yöntem ise SMS başvurusu ile oyun paketini tarifenize yansıtmanız!

Oyna Paketi için OYNA yaz 2200’a yolla.

Oyna İzle Paketi için OYNA IZLE yaz 2200’a yolla.

turkcell.com.tr
  • Turkcell Oyun Paketleri tüm turkcell bireysel ses hattı müşterileri için geçerlidir.
  • Herhangi bir yaş sınırlanaması veya tarife/paket sınırlaması yoktur
  • Paket kapsamında verilecek olan 3 GB ve 5 GB internet faydaları sadece oyunda geçerli olup diyer uygulamalarda kullanılamayacaktır.
  • Pyun paketi kapsamında satın alınan internet faydaları anlaşmalı oyun firması olan Tencent tarafından Turkcell’e iletilen ip numaraları ve URL’ler üzerinde geçerli olacaktır.
  • Turkcell Gaming Paketleri kendini otomatik yenileyecek şekilde tanımlanacak olup, bizzat iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir.
  • Oyun içerisinde geçerli olan internet hakları kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya/döneme devretmez.
  • Paket kapsamında verilen internet bir başkasına devredilemez.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap